Скраби

Скраби

Categories

Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Скраби для шкіри голови – призначення та різновиди


Щоб інтенсивно очистити шкіру голови, прибрати шкірний жир, залишки стайлінгу, водний наліт та інші види забруднень, а також усунути ороговілі частинки та лущення, необхідно купити скраб або пілінг для голови. Цей засіб працює за принципом шампуню для глибокого очищення – він інтенсивно видаляє будь-які забруднення і не може використовуватися занадто часто, оскільки трохи агресивно впливає на шкіру. Рекомендується використовувати засіб не частіше одного разу на тиждень і ретельно змивати його шампунем.


У випадку зі скрабом, він містить дрібні скрабуючі частинки, що масажують голову, покращують кровообіг і сприяють продовженню свіжості зачіски. Це можуть бути подрібнені фруктові кісточки чи інші абразивні мікрочастинки природного походження. Також даний косметичний продукт часто містить освіжаючі екстракти, наприклад, м'ятний або ментоловий, а також заспокійливі, наприклад, екстракт чайний, масла і безпечні кислоти. Завдяки масуванню шкіри покращується кровообіг, волосяні фолікули зміцнюються, а нові волоски стимулюються до пробудження та зростання. Замовити скраб і пілінг можна в інтернет-магазині Ellio.


Види скрабів для голови


Поряд зі скрабами зазвичай стоять пілінги, оскільки вони мають ті ж функції та призначення. Основна відмінність у консистенції засобу та розмірі абразивних частинок. Як правило, у пілінгу текстура більш гелева, а частинки дрібніші. Ще одна важлива відмінність – спосіб застосування. Якщо скраб наноситься на вологе волосся перед миттям шампунем, то пілінг розподіляється по проділах за допомогою дозатора на суху шкіру голови.


До основних видів та різновидів скрабуючих косметичних продуктів відносяться:

  • скраб – часто виготовлений з подрібнених кісточок абрикосу, має середню консистенцію та делікатно впливає. Важливо, щоб абразивні частинки були не надто великими, не травмували та не дряпали шкіру;
  • пілінг – має дрібні частинки та більш рідку консистенцію. Часто баночка оснащена спеціальним зручним дозатором, який зручно опрацьовує проділи;
  • крем-пілінг – має кремову м'яку консистенцію, яка делікатно впливає без травмування;
  • скраб-флюїд – форма флюїду забезпечує легку та практично невагому консистенцію, не маснить корені та легко змивається;
  • маска-пілінг – поєднує в собі властивості одразу двох засобів. Витримується на голові, як маска, надає свіжості та чистоти волоссю.

За формою ці засоби можуть бути в баночках, як у масок, у тюбиках з подовженим носиком або дозатором-помпою, а також у вигляді спрею зі спеціальними тонкими наконечниками – візуально такий флакон нагадує балон із пінкою для волосся.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED