Форми для нарощування нігтів

Форми для нарощування нігтів

Categories

Відобразити як Таблиця Список

14 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Форми для нарощування нігтів


Коли натуральні нігті слабкі та складно відростити довжину, або просто необхідно швидко зробити довгі нігтики, на допомогу приходить нарощування. Процедура виконуються за допомогою спеціальних форм та нейл-продуктів, наприклад, акрилу, акригелю, гелю та інших.


Форми – спеціальні вироби, на які наноситься матеріал, після полімеризації він утворює міцні нігті. З їх допомогою можна змоделювати будь-яку довжину, вигин та форму. Купити форми для нарощування нігтів можна в інтернет-магазині Ellio. У нас є шаблони різних типів, які дозволяють швидко та комфортно нарощувати нігті.


Види форм для нарощування нігтів


Кожен майстер нігтьового сервісу вибирає для себе найзручніший спосіб нарощування. Усього є три способи:

  • нижні форми – шаблони, виготовлені з цупкого паперу. На поверхні знаходиться спеціальна розмітка, яка дозволяє моделювати однакову довжину. Кріпляться за допомогою липкої основи під нігтем та навколо пальця. Нижні форми надійно кріпляться, не зміщуються та легко знімаються. Можна створювати овал, квадрат, мигдаль;
  • верхні форми – зовні виглядають як прозорі гелеві типси, але після полімеризації матеріалу знімаються. На внутрішній стороні є розмітка, яка дозволяє регулювати довжину. Бувають різних форм: квадрат, овал, мигдаль та інші;
  • гелеві типси – це окремий вигляд. Нагадують верхні форми, проте після полімеризації залишаються на нігтях. Прозорі шаблони мають готову форму та виготовлені з гелю матеріалу, який після сушіння в лампі надійно скріплюється з натуральною нігтьовою пластиною. Кріпляться на базу. Це дуже швидкий спосіб отримати довгий та красивий манікюр.

В результаті нарощування за допомогою будь-якого з перерахованих вище способів виходять міцні нігтики, які можна обпилювати до потрібної довжини, форми та товщини. Перед початком процедури необхідно правильно та якісно підготувати нігтьову пластину, щоб матеріали надійно з нею зчіплялися.


Для цього потрібно провести стандартну підготовку: очистити, знежирити та відполірувати нігті бафом, це дозволить підвищити адгезивні властивості. Після дегідратора та праймера можна наносити базу та приступати до викладення матеріалу. Після завершення моделювання можна виконувати однотонне покриття та нанести дизайн. Результат покривається топом. Якщо на ньому є липкий шар, він видаляється клінсером.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED