Шугаринг

Шугаринг

Categories

Відобразити як Таблиця Список

19 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Паста для шугарингу – яку вибрати


Для депіляції існують різні методи та види. Серед найбільш популярних – видалення волосся на тілі за допомогою воску чи цукрової пасти. Ці методи мають певні подібності та відмінності. Насамперед, вони відрізняються своїм складом, зокрема шугарінг-паста максимально натуральна, до неї входять цукор, вода та лимонна кислота. Якщо шкіра схильна до алергії, краще розглянути синтетичний віск або звернути увагу на гіпоалергенні варіанти.


Також ці засоби відрізняються технікою нанесення та видалення: якщо віск зривається проти росту волосків, то паста – у напрямку росту. Це перешкоджає ломанню та подальшому вростанню. Чи потрібно використовувати паперові смужки – залежить від виду продукту, які ми розглянемо нижче. Купити пасту для шугарингу можна в інтернет-магазині Ellio, ми маємо різні засоби для депіляції в різних обсягах.


Види пасти для шугарингу


Майстри віддають перевагу різним типам даного продукту. Проводити процедуру депіляції можна і в домашніх умовах, головне підібрати для себе найзручніший для роботи варіант. Можна виділити такі види:

  • ультрам'яка – підходить для дуже тонких волосків і чутливого типу шкіри, має текстуру, ближче до рідкої, за консистенцією нагадує мед. Такий тип можна застосовувати для видалення пушкового волосся, наприклад на обличчі, де шкірний покрив дуже ніжний. Перед використанням не потребує нагрівання. Зручна для роботи у бандажній техніці;
  • м'яка – також підходить для роботи з тонкими волосками, її можна використовувати для депіляції рук. Також вона може застосовуватися для ніг, якщо волосся тонке та світле. Як правило, це стосується світловолосих людей. Як і ультрам'яку, м'яку не потрібно розігрівати та можна використовувати в бандажній техніці, а також у мануальній;
  • середня – найпоширеніша та універсальна, підходить для всіх зон на тілі та для середніх за жорсткістю волосків. Має густішу консистенцію, ніж дві попередні пасти, для зручного застосування її можна трохи розігріти. Підходить для мануальної техніки;
  • жорстка – застосовується для грубих, товстих і жорстких волосків, які зазвичай знаходяться в зоні пахвових западин і в інтимних зонах. Перед використанням її потрібно розігріти, а потім можна працювати в мануальній техніці.

Щоб визначити, який різновид купити, слід враховувати тип волосся та шкіри, температурні показники в приміщенні, перевагу в техніці та враховувати депільовану зону на тілі. Перед початком процедури шкіра повинна бути чистою та сухою, її можна обробити тальком, який абсорбує вологу та запобігає подразненням. Довжина волосків має бути не менше 4-6 мм. За кілька днів рекомендується зробити скрабування, щоб відлущити ороговілі клітини шкіри.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED