Бульонки
Categories
- Бульонки PNB Золото 0,6 ммСпеціальна ціна 40,50 ₴ Звичайна ціна 45,00 ₴
- Бульонки PNB Золото 0,8 ммСпеціальна ціна 31,50 ₴ Звичайна ціна 35,00 ₴
- Бульонки PNB Рожеве Золото 0,6 ммСпеціальна ціна 40,50 ₴ Звичайна ціна 45,00 ₴
- Бульонки PNB Рожеве Золото 0,8 ммСпеціальна ціна 31,50 ₴ Звичайна ціна 35,00 ₴
Бульонки для нігтів — вишукано та просто
З великого різноманіття елементів дизайну для манікюру бульонки вирізняються своєю оригінальністю. Ці маленькі намистинки додають ошатності та вишуканості будь-якому нейл-дизайну. З їх допомогою звичайне однотонне покриття легко зробити святковим та унікальним.
Бульонки — дрібний бісер для нігтів, що зазвичай виготовляється зі скла, пластику або металу. Вони бувають матові, глянцеві та перламутрові. Існує безліч варіантів дизайнів з намистинами, ними можна декорувати всю нігтьову пластину та створити «ікряний» дизайн або розставляти акценти у потрібних місцях. За розміром вони бувають від 0,5 мм до 4 мм.
Наш інтернет-магазин Ellio пропонує купити бульонки для нігтів різних кольорів та розмірів від відомого виробника продукції для нейл-індустрії PNB. Особливої уваги заслуговують металеві намистини з імітацією дорогоцінних металів — золота, срібла та рожевого золота, що дуже ефектно виглядають на нігтях. До речі, від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка.
Як закріпити бульонки на нігтях
Матеріал, з якого виготовляються бульонки, є дуже міцним і водночас легким, тому такий дизайн довго та надійно тримається на будь-якому покритті (і на гелі, і на акрилі). Дуже важливо закріпити кульки правильно, тоді вони точно не відшаруються від основи. Що для цього потрібно зробити:
- Виконуємо стандартний манікюр та звичайну підготовку нігтів.
- Покриваємо нігтьове ложе базою та просушуємо в лампі. Після цього наносимо обраний кольоровий гель-лак.
- На сирий шар гелю викладаємо бульонки у необхідній послідовності за допомогою дотсу або пінцета та просушуємо в лампі.
- Для міцності та надійності покриття наносимо зверху 1 або 2 шари топу та сушимо.
Перевага такого дизайну у простоті його виконання та ефектності, яку отримаємо в результаті. Це готовий декор для манікюру, з яким легко впорається непрофесіонал. Щоб бісер виглядав більш об’ємним та відокремленим, дехто не наносить топ та фіксує намистини спеціальним клеєм. Такий спосіб є менш надійним, адже кульки легко будуть чіплятися за одяг чи волосся, через що можуть відколюватися від поверхні нігтя.
Як зняти бульонки з нігтів
Зняття такого дизайну дещо відрізняється від зняття звичайного однотонного покриття, адже манікюр з намистинами товщий та щільніший.
- Найшвидший спосіб – використання фрезера, спеціального манікюрного апарату.
- Інший варіант – механічне зняття за допомогою зворотної сторони пушера – сокирки. Нею можна підчепити бісер та зняти його, але тільки у тому випадку, коли він піддається. Якщо кульки «сидять» дуже щільно, не варто прикладати надто великих зусиль, щоб не пошкодити нігтьову пластину.
- Альтернативою фрезеру може стати крупнозерниста пилочка, це менш швидкий, але ефективний метод. Верхний шар топу зпилюється разом з бульонками, решту можна допиляти бафом або розмочити ремувером.
- Також бусинки можна обережно зняти кусачками, якщо вдається захопити їх, а решту покриття зачистити пилкою та бафом.
- Ремувер – класичний варіант зняття покриття з дизайном. Пилкою необхідно зняти верхній глянцевий шар, решту розмочити за інструкцією та зняти апельсиновою паличкою.