Стерилізатори

Стерилізатори

Categories

Відобразити як Таблиця Список

13 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Скляний контейнер SPL Large Jar (21139)
  Скляний контейнер SPL Large Jar (21139)
  Спеціальна ціна 652,50 ₴ Звичайна ціна 725,00 ₴
 2. Стерилізатор кварцевий SALON
  Стерилізатор кварцевий SALON
  Спеціальна ціна 950,40 ₴ Звичайна ціна 1 056,00 ₴
 3. Стерилізатор ультрафіолетовий Germix SM-504A
  Стерилізатор ультрафіолетовий Germix SM-504A
  Спеціальна ціна 1 170,00 ₴ Звичайна ціна 1 300,00 ₴
 4. Стерилізатор ультрафіолетовий Sun Uv S1 (5899)
  Стерилізатор ультрафіолетовий Sun Uv S1 (5899)
  Спеціальна ціна 1 037,70 ₴ Звичайна ціна 1 153,00 ₴
 5. Сухожарова шафа СН-360Т
  Сухожарова шафа СН-360Т
  Спеціальна ціна 1 606,50 ₴ Звичайна ціна 1 785,00 ₴
 6. Ультразвукова ванна "Super Washer" Kodi (20074210)
  Ультразвукова ванна "Super Washer" Kodi (20074210)
  Спеціальна ціна 1 242,00 ₴ Звичайна ціна 1 380,00 ₴
на сторінці

Стерилізатор для манікюру — безпека клієнтів

Стерилізатор для манікюру — це прилад, який знищує мікроби, віруси та бактерії. Це мастхев кожного професійного майстра. Часто дівчата купують подібні пристрої для домашнього використання, щоб запобігти різного виду зараження, роблячи манікюр самостійно. 

Стерилізатор — важливий елемент безпечного догляду за нігтями та руками, ви не повинні економити на ньому, купуючи перший, що потрапив на очі. Підійдіть до цієї покупкиі відповідально.

Здоров'я і безпека клієнтів займають перше місце, тому вперед за професійними інструментами та приладами! Заходьте на сайт інтернет-магазину Ellio і вибирайте якісні, надійні товари. Ви зможете купити не лише стерилізатор для манікюру, але  інші прилади та аксесуари для ефективного догляду за нігтями.

Види знищувачей бактерій

У каталозі магазину Ellio представлений великий асортимент різних приладів і інструментів. Єдине завдання — визначити важливі критерії відбору. Варто зазначити найпоширений серед фахівців — ультрафіолетовий стерилізатор для манікюру. Частенько його використовують в професійних салонах, тому що він займає топове місце серед інших. Прилад споживає значно менше енергії та робить максимально глибоке очищення. У нім можна стерилізувати не лише ножиці й пилки, але  різні щіточки, пензлики, спонжи, гребінці. Такий апарат належить до високої цінової категорії.

Кварцевий стерилізатор здійснює обробку за допомогою високих температур, що знищує усі бактерії. Перевага такого стерилізатора для манікюру в тому, що він коштує недорого і здатний очистити будь-який інструмент. У інтернет-магазині Ellio ви зможете підібрати пристрій, який відповідатиме вимогам і бюджету.

Найпотужніший стерилізатор, який використовують не лише в косметології та для манікюру, але і в медицині, — сухожар. Представлений прилад усередині оснащений спеціальним контейнером для обробки та зберігання інструментів. На передній панелі вбудований невеликий дисплей з таймером і індикатором температури. Це дозволить вам повністю контролювати та регулювати показники. Попри потужність, сухожар дуже компактний і безшумний, що дає можливість спокійно працювати без зайвих подразників.

Чому варто вибрати Ellio

Інтернет-магазин Ellio вразить кожного асортиментом і доступними цінами. У каталозі представлена величезна кількість передових товарів, які користуються популярністю і попитом у бьюті-майстрів. Основною перевагою товарів на сайті можна назвати їх високу якість. Магазин часто проводить акції та знижки, тому покупки будуть вигідними. Наприклад, зробивши замовлення на 500 грн. і вище, ви не оплачуєте доставку. Досвідчені консультанти завжди на зв'язку! Вони допоможуть вам визначитися з вибором і підібрати відповідний продукт. Перед тим, як купити стерилізатор для манікюру або інший інструмент, обов'язково ознайомтеся з усіма плюсами та мінусами.

Зручний інтерфейс сайту сприяє швидким замовленням в онлайн-режимі. Просто заходьте і здійснюйте покупки! Доставка замовлення здійснюється в міста України за допомогою кур'єрських послуг Нової Пошти. Завдяки якісним товарам, які представлені в каталозі магазину Ellio, ви зможете проводити процедури для манікюру і педикюру з комфортом і абсолютно безпечно!

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED