Інструмент для манікюру та педикюру

Інструмент для манікюру та педикюру

Categories

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-42 з 310

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Інструменти для різної техніки манікюру і педикюру в магазині Ellio

У салонах виконують манікюр різними інструментами та методами, але найпопулярніший — класичний обрізний. 

З його допомогою приводять до ладу будь-які руки без дорогого обладнання. Часто виконують європейську техніку без різальних предметів, що виключає риски занесення інфекції та травмування. Апаратний і гарячий манікюр роблять за допомогою спеціального обладнання, а японський доповнюють спа-процедурами. Професіонали та любителі доглядати за нігтями самостійно знайдуть усе необхідне для різних технік в інтернет-магазині Ellio.

Матеріали та інструменти для манікюру

Професійні майстри купують безліч інструментів для манікюру, а для домашнього відходу за нігтями потрібно мінімальний, стандартний набір. Якість процедури залежить від використовуваних інструментів, які розділяють на групи за призначенням :

  1. Для полірування нігтьових пластин застосовують бафи, кожна з чотирьох сторін яких служить для певної мети. До них додають інструкції з описом послідовності використання. Пилки роблять з металу, пластика, дерева, але частіше — з матеріалу з абразивним покриттям. Професіонали купують декілька інструментів для полірування з різною товщиною напилення : 200-400 гріт — для надання форми нігтьовому краю, вище — для створення гладкої і блискучої поверхні.
  2. Шабери — група інструментів для манікюру, які виконують окремі завдання. Пушерами відсовують кутикулу, списом — проводять чищення, кюреткою видаляють відмерлі клітини й бруд. Скребок застосовують для нігтів клієнтів з грибковими хворобами.
  3. Різальні — основна група приладдя для манікюру. Використовують для видалення кутикули, формування краю нігтьової пластини. Сюди відносяться щипчики, триммери, ножиці та кусачки. У європейському манікюрі потрібна апельсинова лопатка для відсовування кутикули, розм'якшеною ремувером, до нігтьового ложа.
  4. Для нарощування використовують дотси, пензлики, палички.

У каталозі магазину Ellio є манікюрні набори, які дозволяють придбати усе необхідне відразу. Можна вибрати комплектації інструментів для манікюру для професійного і домашнього догляду.

Інструменти для педикюру: гладкі п'яти й красиві нігті.

Комплектація обладнання для догляду за нігтями на ногах сходиться з тим, що використовують для рук. Але для педикюру застосовують пилки з більшою товщиною напилення, щоб впоратися з ділянками, що загрубіли.

 До базового набору відноситься:

  • маленькі й великі щипці — формування нігтів;
  • кусачки — видалення кутикули;
  • ножиці — формування краю нігтів;
  • — усунення ділянок шкіри, що сильно загрубіли;
  • щітки, пемза, лазерна терка — формування гладких п'ят.

У професіоналів декілька видів кожного типу інструментів, щоб впоратися з будь-яким завданням, наприклад, врослим нігтем. Бажано, щоб приладдя виконувалося з міцної медичної сталі, яка добре піддається дезінфекції різними способами. Інструменти для педикюру провідних брендів піддаються попередній термічній обробці, що позбавляє від додаткового заточування впродовж декількох перших років.

У магазині Ellio можна недорого купити інструменти для манікюру і педикюру. Асортимент оновлюється з урахуванням появи на ринку нових видів виробів. Реалізуємо продукцію вітчизняних виробників і відомих брендів США і Європи за доступними цінами. Оперативно доставимо вибраний товар у будь-яку точку України, при замовленні вище 500 грн. - безкоштовно. Оплата на карту ПриватБанку або наложенним платежем. Діє програма лояльності та нарахування бонусів.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED