Аксесуари для парафінотерапії

Аксесуари для парафінотерапії

Categories

Відобразити як Таблиця Список

9 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Чоботи для парафінотерапії YRE (пара)
  Чоботи для парафінотерапії YRE (пара)
  Спеціальна ціна 143,10 ₴ Звичайна ціна 159,00 ₴
на сторінці

Аксесуари для парафінотерапії

 

Для проведення сеансу парафінотерапії потрібно мати необхідні аксесуари. З ними процедура відбудеться максимально комфортно та зручно, а головне ефективно. Парафінотерапія необхідна для зволоження, тонізування та омолодження шкіри рук, ніг та обличчя. Корисні речовини глибоко проникають в шкіру та усувають сухість і шороховатість. 

 

До основних аксесуарів для парафінотерапії відносяться терморукавички, термочобітки та термошкарпетки. Вони необхідні для підтримки температури парафіну та подовження зігрівального ефекту. Ці вироби призначені для використання саме гарячого парафіну, адже холодний не потребує нагрівання.

 

Ellio пропонує купити якісні флісові та махрово-флісові аксесуари для парафінових ванн від українського виробника Jerden Proff. Ці рукавички та чобітки універсального розміру надзвичайно приємні та м’які на дотик, чудово зігрівають кінцівки та дозволяють воску довше залишатися гарячим на руках та ногах. 

     

Що потрібно для використання аксесуарів для парафінотерапії

Флісові та махрові рукавиці і шкарпетки для парафінотерапії чудово підійдуть як для домашнього, так і салонного використання. Щоб на них не лишався віск, на руки чи ноги рекомендовано одягати одноразові поліетиленові пакети або огортати кінцівки харчовою плівкою. Саме тоді ці тканинні вироби слугуватимуть довше, до того ж, їх буде легше прати.  

 

Що ще необхідно мати для комфортного проведення процедури:

 

 • скраб — ним до сеансу бажано прибрати ороговілі частинки шкіри;
 • крем чи олія — використовуються після скрабування та в кінці процедури, коли віск повністю прибирається;
 • пензлик, лопатка або спеціальний шпатель для зручного нанесення воску;
 • косметичний парафін — можна обрати з додатковими корисними компонентами, наприклад, алое, трояндою чи шоколадом;
 • воскоплав чи ємності для парової бані — ними потрібно розігріти парафін до рідкого стану в межах 52-56°.

 

Як правильно користуватись терморукавичками та термочобітками

 1. Поки розігрівається парафін, можна зробити скрабування шкіри у необхідних зонах.
 2. Після скрабу зволожуємо шкіру жирним кремом. 
 3. Слід переконатися, щоб парафін досяг потрібної температури та не був надто гарячим, це допоможе уникнути опіків. 
 4. Занурюємо по черзі кожну руку або стопу в віск з розставленими пальцями, тримаємо близько 5 секунд в рідині, виймаємо, знову чекаємо кілька секунд і робимо повторне занурення. Всього таких повторів має бути 4-5, щоб парафін добре огортав поверхню шкіри. 
 5. Зверху одягаємо пакети чи плівку, після чого можна одягати термічні рукавиці або шкарпетки на 20-30 хвилин. Вони мають спеціальні регульовані затяжки, якими можна щільно притиснути аксесуар до кінцівки і він не спадатиме. Це дозволяє вільно рухатись під час очікування дії парафіну на шкірі.  
 6. Коли необхідний час минув, знімаємо виріб разом з пакетом, прибираємо рештки воску без використання води та змащуємо шкіру поживним кремом чи олією. В результаті отримаємо тонізовану та зволожену шкіру без шорсткості та сухості. Ефекту вистачить надовго, процедура повторюється за необхідності.    © 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED