Дезинфектори

Дезинфектори

Categories

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Дезінфекція і стерилізація — запорука безпеки клієнтів і майстра

У сучасної жінки мають бути красиві й доглянуті нігті. Ви можете записатися в салон або запросити фахівця додому, щоб зробити манікюр і педикюр. Важлива умова — майстер завжди повинен дотримуватися правил зберігання і використання інструментів. Він зобов'язаний обробляти їх спеціальними препаратами для дезінфекції та стерилізації, щоб гарантувати безпеку собі та клієнтові. Вони вбивають шкідливі мікроорганізми на щипчиках, ножицях, пилках і усіх робочих поверхнях. Треба тільки підібрати якісні матеріали.

Види дезінфекційних засобів для манікюру

Вибираючи в інтернет-магазині препарати для дезінфекції при проведенні манікюру, зверніть увагу на бренд, ціну і їх призначення. Залежно від типу оброблюваної поверхні вони діляться на такі групи:

  1. Для інструментів — складаються з активних і допоміжних речовин пролонгованої дії, які забезпечують надійний захист тривалий час. При цьому вони мають бути гіпоалергенними, щоб не дратувати шкірний покрив.
  2. Для рук — наносять на чисту, суху шкіру і втирають до висихання, щоб збільшити ефективність дії антисептика. Ці засоби дезінфекції для манікюру містять спеціальні добавки, які поновлюють жирову плівку, тому не пересушують руки.
  3. Для приміщень — зазвичай роблять у вигляді концентрованих сумішей, які розбавляють водою для отримання розчину потрібної консистенції при вологому прибиранні кімнат і кабінетів.

Залежно від часу використання засобу для дезінфекції й стерилізації можна розділити на два види:

  • профілактичні — обробляють поверхні до і після виконання манікюру і педикюру для знезараження меблів, інструментів і шкірного покриву;
  • осередкові — використовують при порізах, наносячи невелику кількість речовини безпосередньо на ранку.

Асортимент інтернет-магазину Ellio

На сайті представлений великий каталог продукції європейських і вітчизняних брендів дезінфекційних засобів для манікюру. Для зручності користувачів препарати розливають в різні ємкості: спреї від 50 мл і пляшки до 1 л. Ви можете придбати антисептик для особистого, домашнього використання або роботи в салоні. 

Розглянемо дезінфектори для манікюру, які мають попит серед професіоналів :

  1. БіоЛонг — універсальний прозорий засіб, без кольору і запаху, ефективно у боротьбі з бактеріями, вірусами і грибками. Не містить абразивів, фосфатів і хлору. Має спороцидну дію. Продається у вигляді готових розчинів і концентратів.
  2. Бацилол — недорогий препарат для швидкої дезінфекції та очищення манікюрних інструментів, а також стерилізації твердих поверхонь і устаткування. Випускають у формі спрея або розливають в пластикові каністри. Без альдегідів, безбарвний, але зі спиртовим запахом. Має бактерицидні, фунгіцидні та вірулицидними властивостями.
  3. Кутасепт — може бути з маркуванням «Ф» або «Г». Перший — безбарвний, другий — червоно-коричневого відтінку. Антисептик використовують для обробки шкіри перед манікюром. Цей швидкодійний засіб відрізняється пролонгованою дією і має відмінні антимікробні властивості.
  4. Стерилліум — спиртовмісний матеріал, який випускають у вигляді рідини або гелю для гігієнічної дезінфекції рук. За 15-30 секунд зменшує кількість патогенних мікроорганізмів на 99,9%. Не викликає алергію і не пересушує шкіру, підходить для щоденного застосування.

Пропонуємо придбати антисептики для манікюру на сайті Ellio, заповнивши просту форму замовлення. Доставлення можливе у будь-який регіон України в найближче відділення Нової Пошти. Ви самі вибираєте спосіб оплати : за допомогою кредитної карти або наложенний платіж при отриманні замовлення.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED