Освітлюючі порошки та креми

Освітлюючі порошки та креми

Categories

Відобразити як Таблиця Список

21 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Освітлювальні порошки та креми


Перед фарбуванням у блонд більшість фарб передбачають змішування зі спеціальними освітлюючими засобами. Зазвичай побутові фарби продаються разом з окислювачами, а професійні часто можна зустріти без, тому їх потрібно вибирати окремо. На упаковці зазначається відсоток, який інформує про кількість перекису водню у складі. Як правило, можна зустріти такі відсотки: 1,2%, 1,8%, 3%, 6%, 9% та 12%.


В інтернет-магазині Ellio можна купити освітлювач, у нас є різні види та типи цього засобу. В Україні діє безкоштовна доставка від 950 грн. Пропонуємо справедливі ціни, приємний сервіс і швидку відправку.


Освітлювальні порошки та креми – види та відмінності


Освітлювальні косметичні продукти поділяються за консистенцією на два типи, які відрізняються способом застосування:

  • кремові – текстура крему легко смішується з фарбою, яка має таку саму консистенцію. Як правило, діє не надто агресивно та більш обережно впливає на локони. Може містити доглядаючі компоненти, які забезпечують волоссю здоровий стан, дають зволоження та живлення. Бувають варіанти без аміаку, які підходять для слабкого та ламкого волосся. Перед знебарвленням краще виділити тест-пасмо та на ньому перевірити результат. Якщо він задовільний, можна продовжити процес нанесення суміші на всю голову. Якщо волосся темне, руде, густе та має жорстку грубу текстуру, крем буде малоефективним, тому краще віддати перевагу порошковим типам;
  • порошкові – мають форму пудри, яка додається до фарби. Знебарвлюючий порошок здатний на 100% або частково освітлювати пасма. Взаємодіє з усіма видами пігментів, як натуральними, так і штучними. Паста освітлює на 5-6 тонів. Після змішування барвник слід відразу ж наносити на пасма та не залишати залишки на потім. Важливо звертати увагу на інструкцію, вказану на упаковці, щоб не зіпсувати волосся та не погіршити його стан.

Освітлення – трудоємкий та копіткий процес, який вимагає використання якісного освітлювача. Важливо звертати увагу на склад косметичного продукту та проводити тест на алергічну реакцію. Також рекомендується довіряти знебарвлення професійним перукарям-колористам, щоб отримати бажаний результат і не пошкодити локони. Пудра освітлює на 8-9 тонів при змішуванні з окислювачем.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED