Затискачі для зняття гель-лаку

Затискачі для зняття гель-лаку

Categories

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Затискачі для зняття гель-лаку 

Щоб полегшити процес зняття старого покриття з нігтів, існує кілька варіантів. Для домашнього використання чудово підходять спеціальні затискачі для зняття гель-лаку, які можна купити в нашому інтернет-магазині Ellio. Це гідна альтернатива фользі, яка не завжди є під рукою та інколи незручно тримається на пальцях. Зі спеціальними багаторазовими прищіпками всі незручності просто зникають. 

 

Пропонуємо затискачі для нігтів від виробників Kodi та YRE з ними самостійне зняття манікюру буде максимально зручним і легким. Від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка, адже ми хочемо, щоб ваш шопінг був комфортним та вигідним. 

 

Різновиди затискачів для зняття гель-лаку

Оскільки ковпачки тримаються на пальцях певний час, вони не повинні давити та приносити дискомфорт. Саме тому вони виготовлені зі спеціального матеріалу, який невідчутно та комфортно утримує ватні диски на нігтьовій пластині. Є два найпопулярніших види кліпс, які однаково ефективні та зручні:

 

 • пластикові — виглядають, як прищіпки, виготовлені з легкого якісного гіпоалергенного пластику. Вони щільно «сидять» на пальчиках, тому випаровування ремуверу з ватного диску виключається, за умови правильної фіксації. Хоча прилягання до нігтьової пластини є максимальним, фіксатори не давлять надто сильно та не погіршують кровообіг в пальцях, що дуже важливо. Деякі виробники пропонують однакові ковпачки для всіх пальців, але частіше трапляються варіанти, в яких під кожну фалангу свій розмір кліпси. Таким чином, не буде проблем з тим, що на деяких пальцях затискачі сидять надто щільно, а на деяких навпаки — недостатньо;
 • силіконові альтернатива пластиковим, виготовлені з приємного м’якого силікону, який дуже щільно та надійно тримається на кінчиках пальців. Зазвичай мають один розмір, адже добре розтягуються під потрібну товщину пальців.Такі ковпачки зручно вивертати, щоб покласти всередину змочений у ремувері ватний диск, а потім дістати його. Плюс силіконового варіанта у тому, що з ними зручно займатися своїми справами, поки на нігтях діє компрес з ремувером, і вони не ковзають. 

 

Перевага обох варіантів перед класичним з фольгою полягає у тому, що вони багаторазові та не викликають жодного дискомфорту при використанні. Продаються в наборі з 5 або 10 штук (для однієї або одразу для двох рук, відповідно).   

 

Як користуватись прищіпками для нігтів

Використовувати кліпси легко, для цього не потрібно додаткових навиків. Набір матеріалів для зняття гель-лаку стандартний:

 • затискачі;
 • ватні диски;
 • ремувер;
 • апельсинова паличка або пушер;
 • пилочка;
 • баф.

 

Кроки зняття старого покриття:

 1. Пилочкою для нігтів знімаємо глянцевий шар лаку.
 2. Ватний диск необхідно розрізати на чотири частини. Всього потрібно зробити 10 таких трикутників під кожен палець.
 3. Кожен з трикутників добре змочуємо ремувером та прикладаємо до нігтьової пластини. Якщо затискач силіконовий, вату можна покласти безпосередньо в нього, попередньо вивернувши ковпачок. Якщо це пластикова прищіпка, розкриваємо її повністю, прикладаємо до нігтя з ватним диском і обережно закриваємо, щоб вата не зрушилась з місця.
 4. Середній час розмочування старого покриття складає 10-20 хвилин, більш детальна інформація вказана на флаконі з ремувером. 
 5. Після того, як необхідний час минув, можна знімати кліпси по одній та приступати до видалення гелю апельсиновою паличкою або пушером.
 6. Залишки матеріалу, що не знявся пушером, можна дочистити за допомогою пилочки чи бафа. 

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED