Обладнання та інструменти для манікюру

Обладнання та інструменти для манікюру

Categories

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-42 з 445

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Професійне обладнання для манікюру і педикюру в інтернет-магазині Ellio

Ринок індустрії краси розвивається разом з появою інноваційних технологій. Нарівні з традиційними інструментами використовують нові апарати і пристосування. У салонах пропонують безліч маніпуляцій по догляду за нігтями і стопами, при яких застосовують різне обладнання для манікюру і педикюру. Професійні апарати і витратні матеріали використовують також в домашніх умовах завдяки простоті пристрою і безпеки. Для цього вибирають недорогі інструменти з обмеженою кількістю функцій і меншою потужністю.

Класичне і сучасне обладнання для манікюру і педикюру

Для нейл-майстрів і тих, хто вважає за краще доглядати за собою самостійно, в нашому магазині представлений великий асортимент апаратів і обладнання для манікюру і педикюру :

  • лампи для гель-лаків;
  • фрезери;
  • пилки та бафи.

Покриття для нігтів на основі гелю — модна техніка, яка завоювала популярність завдяки естетичності, яскравості і стійкості. Такий манікюр не зробити без спеціального обладнання для манікюру, у тому числі ламп для сушки, які бувають різних видів :

  1. Ультрафіолетові (UV) - недорогі, надійні, але вимагають частої заміни і окремої утилізації люмінесцентних трубок. Світловий потік слабшає до витікання ресурсу лампи, що може привести до згортання покриття гелю.
  2. Газосвітні (CCFL) - довговічні, енергоефективні, не шкодять очам.
  3. Світлодіодні (LED) - легені, працюють до 100 000 годин, горять без пульсації, швидко сушать без нагрівання, екологічні. Але вони не полімеризують тверді гелі.
  4. Гібридні — поєднують два типи ламп (CCFL/LED або UV/LED), щоб використати переваги обох. Є один недолік — висока ціна на таке обладнання  для манікюру.

Для любителів класичної техніки манікюру і педикюру Ellio пропонує великий асортимент інструментів усіх розмірів, виконаних з міцних матеріалів. Є пилки, у тому числі лазерні, рашпілі, кніпсери, лопатки-топірці, кусачки, ножиці, пінцети. У каталозі представлені готові манікюрні набори різної комплектації для професіоналів і любителів.

Майстри оцінили переваги фрезера перед класичними інструментами: безпечність, не вимагає застосування особливих засобів для розм'якшення кутикули, що виключає ризик алергічних реакцій. Таким апаратом зручно працювати у важкодоступних місцях, обходячи тріщини або шрами. Доцільно вибирати фрезери з насадками для видалення врослих нігтів, обробки загрубілої шкіри стоп.

Ці процедури виконують і за допомогою ручного устаткування для педикюру. У каталозі магазину Ellio представлені зручні станки декількох видів з медичної сталі, які легко стерилізувати, пластикові і дерев'яні терки для стоп, пилки та бафи.

Допоміжне обладнання для нігтьового сервісу

Нейл-студії надають безпечні послуги завдяки сучасним способам обробки інвентарю і приміщень. Професіонали використовують витяжки, які всмоктують пил, що утворюється при поліруванні, знятті покриття. Для дезінфекції серед обладнання для педикюру і манікюру використовують такі види стерилізаторів :

  • кульковий гласперленовий — обробка інструменту шляхом занурення в кулі з кварцевого скла, розігріті до 250 C⁰ на 5-15 секунд, підходить для жароміцних інструментів;
  • сухожарова шафа — дія сухою парою при температурі 200-260 C⁰ від 30 до 120 хвилин;
  • ультрафіолетовий — опромінення УФ-промінями будь-кого, у тому числі пластикового інструменту.

У нашому інтернет-магазині можна дешево купити обладнання для педикюру і манікюру — це апарати, прилади та інвентар відомих торгових марок - Kodi, Olton, Trush, Marathon, Ерудит, Сталекс і інших. Відправляємо товар відразу після оформлення замовлення і швидко доставляємо його по Україні.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED