Безворсові серветки

Безворсові серветки

Categories

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Безворсові серветки – незамінний аксесуар для виконання манікюру


Для виконання якісного манікюру та забезпечення комфорту під час процедури є низка інструментів та аксесуарів, наприклад, пензлі, пилочки та лопатки. Також до них належать безворсові серветки – невеликі прямокутні або квадратні вироби, призначені для протирання нігтів клінсером, зняття липкості та усунення забруднень і пилу.


Особливість у тому, що вони не залишають ворсу, тому готовий результат виглядає обережно. Це чудова альтернатива ватним дискам, які можуть зіпсувати ідеальний манікюр та залишити на поверхні волокна. Також вироби можна використовувати для протирання робочих поверхонь, манікюрних пензликів та інструментів. Купити безворсові серветки можна в інтернет-магазині Ellio.


Переваги безворсових серветок


Аксесуари мають ряд плюсів, що робить їх набагато зручнішими за ватні диски. До них належать:

  • високий рівень вбирання вологи – вироби добре утримують рідину та не протікають, це забезпечує комфорт у їх використанні;
  • гіпоалергенність – матеріал не подразнює шкіру та нігтьову пластину, делікатно на них впливає та не викликає неприємних реакцій організму;
  • екологічне використання – матеріал нетоксичний і не виготовляється з небезпечних для здоров'я складових. Часто вони робляться з натуральної бавовни;
  • відмінна міцність – при використанні серветки не рвуться та не розшаровуються, не дивлячись на те, що вони досить тонкі;
  • економна витрата – завдяки всім перерахованим вище якостям, одного квадратика достатньо, щоб протерти всі нігті. Це говорить про те, що навіть невеликої упаковки на 100 штук вистачить дійсно надовго.

Важливо звертати увагу, щоб безворсові серветки були гладкими, м'якими та приємними на дотик, не повинно бути ніяких грудок і горбків на поверхні. Розміру одного аксесуара має бути достатньо, щоб повністю покрити зону нігтьового ложе та вільного каря. Як правило, в асортименті магазинів зустрічаються розміри 5х5 см або 5 х 7 см, бувають також і більші варіанти, наприклад, 6 х 7 см або 6 х 10 см.


Як користуватися безворсовими серветками


Як згадувалося вище, за допомогою цих невеликих аксесуарів можна зручно виконувати ряд завдань, починаючи від видалення дисперсійного шару, закінчуючи очищенням інструментів від пилу та залишків лаку. Для використання цих серветок також необхідно купити клінсер – спеціальну рідину, що знежирює й очищає.

Невелику кількість засобу слід нанести на квадратик і протерти нігті або будь-яку необхідну поверхню. Якщо потрібно обробити зону бічних валиків, можна закріпити серветку на кінчик апельсинової палички – це дозволити повторити контур нігтьового ложе та вичистити залишки липкості та пилу. Після використання виріб утилізується та не застосовується повторно.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED