Баночні воскоплави

Баночні воскоплави

Categories

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Баночні воскоплави для депіляції тіла

Для депіляції воском необхідно мати спеціальний пристрій для розігріву — воскоплав. З ним процедура проходить максимально швидко та комфортно, адже він нагріває продукт до необхідної оптимальної температури, що запобігає опікам шкіри. 

 

Один із різновидів воскоплавів — баночний. Він плавить теплий та гарячий косметичний віск для депіляції в гранулах, таблетках, брикетах або в банках, а також цукрову пасту. Такий інструмент є маст-хевом для майстрів салонів краси, адже за один раз можна розігріти одразу велику кількість продукту та підтримувати його температуру завдяки відповідній функції. Втім, для домашнього використання він також ідеально підійде. 

 

Пропонуємо купити баночний воскоплав від YRE з безкоштовною доставкою. Він має безліч переваг, серед яких:

 

 • наявність двох ємностей з алюмінію (знімна та стаціонарна), що дуже зручно;
 • сумісність з різними видами воску та навіть з цукровою пастою, саме тому пристрій можна назвати універсальним;
 • терморегулятор, яким можна обирати потрібну температуру під кожен окремий продукт;
 • світловий індикатор, що сповіщає про готовність воску до використання;
 • функція підігріву — з нею продукт буде завжди гарячим та готовим до роботи, що економить час на повторне розігрівання;
 • швидке нагрівання: середній час — 15 хвилин.  

 

Як користуватись баночним воскоплавом

 

Перед застосуванням воскоплаву необхідно переконатися, що під рукою є всі необхідні допоміжні засоби: 

 

 • продукт до епіляції, який очищає та дезінфікує шкіру (гель, лосьйон тощо);
 • шпатель для нанесення воску;
 • бандажі (паперові смужки) за необхідністю, адже є такі воски, які не потребують використання смужок;
 • віск та воскоплав;
 • тальк для запобігання почервонінням та подразненням;
 • олія для прибирання залишків продукту зі шкіри;
 • засіб після депіляції — крем, гель, вершки, олійка чи лосьйон.

 

Застосовувати баночний воскоплав дуже просто:

 

 1. У ємність помістити банку або додати віск у гранулах чи таблетках у необхідній кількості. Обрати потрібну температуру: гарячий віск розігрівається при 50-70°, а плівковий — у середньому при 40°.
 2. Поки триває процес нагрівання, необхідно підготувати шкіру до депіляції. Для цього вона протирається спеціальним засобом, завдяки чому стає чистою, знежиреною та сухою. 
 3. На шкіру можна нанести тальк щоб забрати зайву вологу, що могла залишитися на шкірі, та попередити появу подразнення.
 4. Коли світловий індикатор сповістить про готовність воску до використання, відкриваємо кришку воскоплаву та набираємо шпателем необхідну кількість воску.
 5. Віск потрібно розподілити по шкірі у вигляді смужки у напрямку росту волосся. При використовуванні плівкового воску напрямку росту волосся можна не дотримуватись. 
 6. Якщо тип воску потребує застосування паперових смужок, тоді на ще теплу воскову смужку на тілі слід прикласти бандаж з невеликим відступом від краю, за який буде зручно триматися при відриванні, та різко потягти за нього проти росту волосся паралельно тілу.
 7. Прибрати дрібні залишки воску після процедури можна за допомогою олії або спеціальних серветок, після чого слід заспокоїти шкіру за допомогою засобу після депіляції.   

 

Як очистити баночний воскоплав 

Після процедури видалення волосся необхідно очистити пристрій від залишків воску для наступного використання. Для цього є два способи: 

 

 1. За допомогою спеціального засобу для очищення, який у складі має необхідні активні речовини для легкого видалення та розчинення воску. Такий продукт досить концентрований, тому витрачається дуже економно. Під час застосування потрібно одягати гумові рукавички для захисту рук. Використовувати згідно з інструкцією. 
 2. Інший спосіб — розігрівання ємності воскоплава до високої температури. Розігріті залишки воску можна прибрати за допомогою змоченої в олії тканини або серветки.  Для зручності тканину можна намотати на шпатель, так можна дістатися важкодоступних місць. Після цього ємність можна продезінфікувати та висушити. 
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED