Ромбики

Ромбики

Categories

Відобразити як Таблиця Список

26 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Ромбики для нігтів – створюємо неповторний дизайн манікюру

 

Для готового дизайну манікюру є безліч варіантів: блискітки, стрази, стемпінг, слайдери, наклейки, каміфубукі. Різновид останніх – ромбики. Це блискучі тонкі ромбовидні пластинки, які дуже зручно викладати на нігтьовому ложі та створювати різноманітні візерунки. Купити конфетті у вигляді ромбиків можна в нашому інтернет-магазині Ellio.

 

Ромби для нігтів від Adore – елемент декору, який точно вартий уваги. Вони дають неперевершене сяйво та гарний голографічний блиск на сонці, а також мають велику палітру кольорів. Такими ромбиками-конфетті дуже легко створити будь-яку композицію, тому новачок легко впорається з ними. У нас представлені варіанти розміром 1 мм та 2 мм та великий вибір кольорів. Від 650 грн в інтернет-магазині діє безкоштовна доставка. 

 

Як користуватись ромбами для нігтів  

Як і всі інші види каміфубукі, ромби дуже прості у використанні. Для їх застосування знадобиться мінімум інструментів на професійних навичків. Такий дизайн можна зробити як на гелевому, так і на акриловому покритті. Що для цього знадобиться:

 • інструмент для взяття ромбів: пінцет, зубочистка, тонкий пензлик, дотс тощо;
 • засоби для підготовки нігтьової пластини: знежирювач, дегідратор і праймер, а також безворсові серветки;
 • база, кольоровий гель-лак та топ;
 • лампа для сушки.

Кроки створення манікюру з ромбами:

 1. Робимо манікюр, як звичайно, оброблюємо нігті знежирювачем, дегідратором та наносимо праймер.
 2. Наносимо базу та кольоровий гель-лак у необхідній кількості шарів. 
 3. У потрібному порядку чи у вигляді візерунка наносимо ромбики на липкий шар або на непросушену базу. 
 4. Трохи притискаємо їх до нігтьової пластини та покриваємо топом, після чого просушуємо. Рекомендовано наносити два шари фінішного покриття. 
 5. За необхідності знімаємо липкий шар.  

Оскільки дизайн має відзеркалюючий та голографічний блиск, краще обрати однотонну основу без глітеру чи кольорових вкраплень. Блискучі пластинки не рекомендовано розташовувати на нігті близько до кутикули або на самий кінець вільного краю, щоб не було ризику відколу та відшарування.   

Як зняти ромби з нігтів

Знімати ромбики з нігтьової пластини також дуже просто. Найшвидше та найзручніше зробити це за допомогою фрезера, але розмочування ремувером також чудово впорається. Для цього потрібні ватні диски, апельсинова паличка, ремувер, баф, пилка, фольга або ковпачки для пальців.

 1. Розрізаємо на 4 частини ватний диск, змочуємо отримані трикутники у ремувері.
 2. Прикладаємо вату до зачищених від блиску нігтів на покриваємо зверху фольгою чи одягаємо ковпачки.
 3. Після вказаного на флаконі ремуверу часу прибираємо фольгу та зчищаємо розм’якшений лак апельсиновою паличкою. Рештки можна дочистити пилкою та бафом. 
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED