Діаманти

Діаманти

Categories

Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Діаманти для нігтів — вишуканий дизайн манікюру 

 

Конфетті для нігтів у вигляді діамантів-шестикутників створені для того, щоб зробити звичайний однотонний манікюр оригінальним та яскравим. Такі елементи дизайну ще називаються каміфубукі або паєтки. Вони мають металічний відблиск та грають на сонці, як справжні діаманти.

 

Перевага шестикутних паєток у тому, що з ними можна створити святковий чи просто яскравий манікюр без особливих навиків. Це готовий дизайн, з яким впорається абсолютно кожен. Діаманти дуже ніжно та витончено виглядають на однотонній основі, але за бажання можна використати будь-яку основу. 

 

Наш інтернет-магазин Ellio пропонує обрати та купити шестикутники для манікюру у таких кольорах від відомого бренду Adore:

 

 • срібло;
 • золото;
 • голографічне золото;
 • червоний;
 • прозоро-бузковий.

 

Від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка на замовлення, адже ми бажаємо зробити шопінг максимально комфортним. 

 

Як прикріпити діаманти для нігтів

Оскільки шестикутники дуже тонкі, вони дуже легко кріпляться на нігтьове ложе. Ними можна викласти будь-який візерунок на всіх нігтях або використовувати як акцент на кількох пальчиках. Фіксується такий манікюр за допомогою спеціального клею чи гель-лаку. У другому випадку конфетті наносяться на непросушену базу та покриваються 1-2 шарами топу.

 

Послідовність наступна:

 1. На підготовлену нігтьову пластину наносимо знежирювач, дегідратор та праймер.
 2. Далі наносимо та просушуємо базу, після неї бажаний кольоровий гель-лак.
 3. На непросушений шар бази викладаємо діаманти та легенько придавлюємо їх апельсиновою паличкою або зубочисткою. Дуже важливо зробити відступ від країв, щоб не виникло завчасне відшарування паєтки від нігтя.  
 4. Просушуємо нігті в лампі, після чого наносимо 1 чи 2 шари топу та висушуємо кожний. Утворюється міцне та щільне покриття, яке має високу стійкість. 
 5. За необхідності знімаємо липкий шар за допомогою безворсової серветки та клінсера.     

 

Також можливий варіант нанесення діамантів на непросушений шар топу. Після його сушіння необхідно нанести другий шар топу та знов просушити.

 

Процес зняття діамантів з нігтів

Як і будь-які каміфубукі та подібні до них елементи дизайну, шестикутники легко знімаються з нігтів. Це можна зробити як фрезером, так і за допомогою розмочування ремувером. Для цього знадобиться:

 

 • ватні диски;
 • ремувер;
 • фольга або ковпачки для пальців;
 • апельсинова паличка;
 • пилка та баф.

 

Виконуємо наступні кроки:

 

 1. Розрізаємо ватний диск на 4 частини, кожну з яких змочуємо ремувером. 
 2. Прикладаємо ватні диски до нігтів та фіксуємо їх фольгою або спеціальними багаторазовими ковпачками. Тримаємо вказаний на флаконі з ремувером час та знімаємо.
 3. Розм’якшене покриття прибираємо апельсиновою паличкою разом з діамантами.
 4. Рештки підчищаємо пилкою та бафом.  
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED