Препарати для дезинфекції рук і шкіри

Препарати для дезинфекції рук і шкіри

Categories

Відобразити як Таблиця Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Препарати для дезінфекції рук і шкіри

Якісний манікюр починається з ретельної обробки рук, тільки тоді процедура буде безпечною як для клієнтів, так і для майстрів. Оскільки шкіра має бути очищеною, позбавленою мікробів та підготовленою до застосування багаторазових інструментів (ножиць, щипців, пушера), незамінною річчю є препарат для дезінфекції рук і шкіри.

 

Антисептик для рук знищує віруси та бактерії, також запобігає виникненню грибкових інфекцій та інших хвороб шкіри й нігтьової пластини. Це обов’язковий засіб не тільки для салонів краси, а й для щоденного домашнього користування, особливо в сезон вірусних інфекцій. Дезінфектор у міні-форматі дуже зручно брати з собою та користуватися у будь-якому місці. 

  

Завдяки універсальному складу, препарати для дезінфекції є гіпоалергенними, тож підходять усім. Активні компоненти не пересушують шкіру, а, навпаки, доглядають за нею, завдяки пантенолу або екстракту алое у складі. Дії засобу вистачає на кілька годин, що дуже зручно, далі можна зробити повторне нанесення на шкіру при необхідності. 

 

В інтернет-магазині Ellio можна купити антисептик для рук від Biolong у зручному форматі (спрей або піна) та об’ємі (50 мл, 200 мл, 250 мл). Антибактеріальний засіб для шкіри не містить шкідливих речовин, тому руки залишатимуться доглянутими та зволоженими. Зручний дозатор дозволяє економно витрачати речовину, тож засобу вистачить надовго.

 

Як дезінфікувати шкіру рук перед манікюром

Санітайзер для рук є універсальним, тому може використовуватися у медичних кабінетах, закладах освіти та харчування, а також у салонах краси та перукарнях. Кожен майстер манікюру знає, як правильно обробити руки клієнта антисептичним засобом для досягнення повної стерильності. Що для цього потрібно зробити:

 

  1. В першу чергу, при роботі з руками клієнта спеціаліст має одягати одноразові рукавички (латексні, вінілові чи нітрилові) для захисту своїх рук та унеможливлення перенесення мікробів та бактерій на руки інших клієнтів. З цією ж метою обов’язково потрібно дезінфікувати робочу поверхню після кожного відвідувача. Звичайно ж, це стосується й інструментів, для стерилізації яких є спеціальна техніка та засоби.
  2.  Перед застосуванням засобу для дезінфекції потрібно використовувати детергенти, простіше кажучи, антибактеріальні мильні засоби для первинного очищення шкіри. Після миття руки треба ретельно висушити.
  3. Далі на суху шкіру можна наносити антисептик. Спрей, гель або піну наносимо у необхідній кількості та рівномірно розподіляємо по всій поверхні долонь, на зворотній стороні та між пальцями. Оскільки спирт у складі швидко випаровується, наносити продукт слід також швидко. Витирати та змивати засіб не потрібно, він має залишитися на руках та створити невидиму захисну плівку, яка діятиме кілька годин.  
  4. Після цього безпосередньо робиться манікюр, а в кінці процедури можна наносити на руки зволожувальні засоби, що запобігають пересушуванню — крем, лосьйон, молочко чи гель. 



© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED