Серце

Серце

Categories

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Серце для нігтів – оригінальний дизайн манікюру 

Додати романтичного та святкового настрою дуже просто: для цього можна зробити вишукану зачіску або мейк, а також оригінальний манікюр. Декорувати нігті можна спеціальним елементом дизайну – каміфубукі (конфетті) у вигляді сердечок. Ці яскраві плоскі серцеподібні пластинки легко кріпити на нігті, тому з таким готовим дизайном впораються абсолютно всі.

 

В Ellio можна купити серця для нігтів різних кольорів і відмінної якості від відомого виробника Adore, вони мають гарний металевий та голографічний блиск. Срібні, золоті, сині та голографічне золото – усі стильно виглядають на ніжній пастельній основі та на темних яскравих кольорах. Оберіть свій варіант, а ми відправимо замовлення з безкоштовною доставкою від 650 грн. 

 

Як закріпити сердечка на нігтях     

Перевага декорування манікюру серцями полягає у тому, що це готовий елемент дизайну, а отже з ними легко працювати. Для цього знадобиться мінімум додаткових зусиль та інструментів:

 • пінцет, голка, зубочистка чи дотс для тримання конфетті-серця;
 • знежирювач, дегідратор та праймер;
 • база, топ і кольоровий гель-лак;
 • лампа для сушки.

 

Далі приступаємо до створення манікюру:

 1. Готуємо нігті до нанесення покриття, для цього обрізаємо кутикулу. Нігтьову пластину знежирюємо, оброблюємо дегідратором та наносимо праймер.
 2. Наносимо базу та просушуємо в лампі, далі наноситься кольорове покриття в 1-2 шари. 
 3. На непросушений шар бази чи топа або на липкий шар кольорового лаку викладаємо сердечка та трохи їх придавлюємо для кращої фіксації. Просушуємо в лампі й зверху закріпляємо топом в 1-2 шари.
 4. Якщо топ має липкий шар, прибираємо його за допомогою клінсера.  

 

Дуже важливо слідкувати, щоб конфетті-серця не надто щільно прилягали до бокових валиків та кінця вільного краю, адже вони повинні лежати рівно на нігтьовому ложі і не загинатися. Якщо зафіксувати каміфубукі вірно, вони довго залишатимуться цілими та не будуть деформуватися весь час носіння манікюру.

 

Як зняти серця з нігтів

Знімати таке покриття не важче, ніж наносити. Найлегше це зробити фрезером, але якщо його немає під рукою, легко впорається ремувер – спеціальна рідина для розчинення гель-лаку. Окрім нього нам потрібно:

 

 • пилка та баф;
 • безворсові серветки;
 • фольга або спеціальні ковпачки для нігтів;
 • апельсинова паличка.

 

Кроки зняття наступні:

 1. На четверту частину ватного диску наносимо рідину для зняття та одягаємо ковпачки на кінчики пальців чи фольгу.
 2. По завершенню вказаного на флаконі часу можна знімати ковпачки та приступати до зняття гелю апельсиновою паличкою.
 3. Залишки гелю можна дочистити пилкою та бафом.  © 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED