Витяжки для манікюру

Витяжки для манікюру

Categories

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. ÜLKA Мішок для витяжки Х2
  ÜLKA Мішок для витяжки Х2
  Спеціальна ціна 117,00 ₴ Звичайна ціна 130,00 ₴
 2. ÜLKA Мішок для витяжки Х2Н
  ÜLKA Мішок для витяжки Х2Н
  Спеціальна ціна 117,00 ₴ Звичайна ціна 130,00 ₴
 3. Витяжка для манікюру ÜLKA Х2F 52 Вт
  Витяжка для манікюру ÜLKA Х2F 52 Вт
  Спеціальна ціна 5 544,00 ₴ Звичайна ціна 6 160,00 ₴
 4. Витяжка манікюрна ÜLKA Х2
  Витяжка манікюрна ÜLKA Х2
  Спеціальна ціна 4 455,00 ₴ Звичайна ціна 4 950,00 ₴
 5. Мішок для витяжки ÜLKA Х1
  Мішок для витяжки ÜLKA Х1
  Спеціальна ціна 117,00 ₴ Звичайна ціна 130,00 ₴
на сторінці

Витяжка для манікюру — незамінна і корисна річ

Для майстрів, які щодня стикаються зі шкідливими речовинами, що випаровуються в повітря і осідають в легенях, обов'язково потрібен очисник. Саме таку функцію виконують потужні витяжки для манікюру. Особливо шкідливі пари для фахівців, які займаються різними видами нарощування, наприклад, акриловим. Здоров'я клієнта і майстра манікюру має бути на першому місці, в чому вам допоможуть корисні аксесуари для краси інтернет-магазину Ellio. Ви зможете придбати не лише витяжку, але і інші інструменти для безпечного і ефективного догляду за нігтями.

Види витяжок для манікюру і їх особливості

У нашому магазині Ellio представлений великий асортимент різних приладів, тому вам треба тільки вибрати відповідний. Професіоналам, які працюють вдома, варто придивитися до мобільних витяжок, що легко поміщаються в сумку.

 Вони дуже компактні і зручні. Пристрій, що займає провідне місце в п'ятірці кращих витяжок, — настільні вбудовані моделі.

Прилад встановлюється на робочому місці майстра і функціонує найефективніше. Зверніть увагу на витяжка-пилосос для манікюру, яка окрім пилу, всмоктує ще і шкідливі запахи.

Варто зазначити, що перевага мобільного приладу в тому, що його можна легко використати для педикюру. Універсальний пристрій — вигідна покупка, яка дозволяє заощадити та звільнити робоче місце від великої кількості інструментів.

 Витяжка для манікюру — це не розкіш, а максимально ефективна річ, яка запобігає проблемам зі слизовою оболонкою із-за постійного контакту майстра з різними «манікюрними хімікатами». 

Завдяки широкому асортименту інтернет-магазину Ellio ви підберете якісний інструмент, відповідний вам по функціональності та ціні.

Працездатність приладу

Перед початком використання витяжку необхідно включити в розетку.

Функціонує прилад дуже тихо, не видаючи дратівливих звуків, що важливо при тривалій взаємодії з приладом. 

Сміття і пил, які апарат збирає, залишаються в контейнері. Його необхідно регулярно чистити, щоб витяжка працювала ефективніше.

 Якісний пристрій, який очищує повітря, — це потреба для здоров'я. 

У надійному інтернет-магазині Ellio ви зможете недорого купити перевірену професійну витяжку для манікюру від провідних виробників.

Чому варто вибрати бьюті-магазин Ellio

У каталозі магазину представлена величезна кількість передових товарів, які користуються популярністю і попитом у бьюті-майстрів, включаючи витяжки для манікюру. Основною перевагою товарів на сайті можна назвати доступність цін. Варто зазначити, що зробивши замовлення на 500 грн. і вище, товар буде доставлений безкоштовно! Якщо вам знадобиться допомога, досвідчені консультанти допоможуть визначитися з вибором і підібрати саме той продукт, який відповідатиме вимогам.

Зручний інтерфейс магазину сприяє швидкому замовленню в онлайн-режимі. Для отримання бонусів при покупці пропонуємо авторизуватися на сайті. Доставка кожного замовлення здійснюється в міста України за допомогою послуг Нової Пошти. Консультанти магазину Ellio допоможуть визначитися з вибором потрібного товару. Завдяки якісним інструментам, які представлені в каталозі, ви зможете надавати будь-які послуги клієнтам з комфортом і абсолютно безпечно!

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED