Ремувери та клінсери

Ремувери та клінсери

Categories

Відобразити як Таблиця Список

18 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Ремувери та клінсери для зняття покриття та липкого шару з нігтів

Як би довго та добре не трималося покриття на нігтях, приходить час його знімати. І це, мабуть, найменш улюблена частина манікюру багатьох, але цей процес можна зробити легшим та приємнішим в домашніх умовах. Для цього потрібен спеціальний засіб – ремувер, аналог рідини для зняття лаку, який знімає гелеве та акрилове покриття з нігтьової пластини.

 

Для зняття липкого шару гелів та топів також потрібен окремий продукт. Дехто робить це за допомогою знежирювача, але для цього існує клінсер – рідина, що прибирає липкість з покриття, завдяки чому він залишається чистим та блискучим. Представляє собою неконцентрований спиртовий розчин з приємним запахом. 

 

Ми пропонуємо ремувери та клінсери від таких відомих виробників:

  • Adore;
  • G.Lacolor;
  • PNB;
  • Kodi;
  • NAOMI.

 

Як користуватись ремувером для гель-лаку

Правильне зняття покриття гарантує цілісність та здоров'я нігтьової пластини, тому дуже важливо використовувати якісну рідину для зняття. Рекомендується обирати гелі та ремувери від одного виробника, тоді процес зняття буде максимально комфортним.

 

Крім розчинника знадобиться:

  • ватні диски;
  • фольга або спеціальні ковпачки для нігтів;
  • пилочка;
  • апельсинова паличка або лопатка для манікюру.

 

Кроки для зняття покриття:

  1. Шліфувальною пилкою треба зняти верхній глянцевий шар топу.     
  2. Ватний диск слід розрізати на 4 частини, щоб вийшли невеликі трикутники, нанести на них ремувер та прикласти до кожного нігтя. 
  3. Поверх вати нігті обгортуються фольгою або на них одягаються спеціальні ковпачки.
  4. Тримати змочені ватні диски необхідно в середньому 10 хвилин, але кожен виробник вказує на пляшці свій час витримки.
  5. Коли час минув, ковпачки можна прибирати, після чого залишки гелю або акрилу знімаються апельсиновою паличкою чи лопаткою. Якщо є залишки, що важко видаляються, їх можна додатково зачистити пилочкою або бафом.

 

У жодному разі не можна знімати покриття механічним шляхом, тому що це дуже травматично для нігтів та призводить до відшарування нігтьової пластини, сколів та інших пошкоджень. 

 

Як користуватись клінсером

Фінішне покриття манікюру у вигляді топа буває з дисперсійним шаром (липким) та без. Ті, що з липким, обов'язково протираються спеціальною рідиною – клінсером, для того, щоб пил, ворс та бруд не налипав на нігті.

 

  1. На безворсову серветку або ватний диск наноситься достатня кількість клінсера.
  2. Кожен ніготь ретельно протирається змоченою серветкою, включаючи бокові валики та інші важкодоступні місця.
  3. Отримуємо чисті гарні нігті з природним блиском.

 

У нашому інтернет-магазині є клінсери та ремувери великих об'ємів, що дуже зручно як для майстрів манікюру, так і для домашнього використання. Ці засоби витрачаються досить економно, тому вистачить їх надовго. Від 650 грн в нас діє безкоштовна доставка. Приємного шопінгу!

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED