Електробігуді

Електробігуді

Categories

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Як вибрати електробігуді, щоб отримати неповторні кучері


Щоб завити волосся, є безліч способів: це можна зробити за допомогою плойки, випрямляча, звичайних або м'яких бігуді, папільйоток та інших способів. Однак у б'юті-індустрії сталося цінне поповнення у вигляді електричних бігуді, які вже встигли підкорити багатьох. Це свого роду мікс термобігуді старого зразка, які раніше необхідно було кип'ятити, щоб нагріти, і плойки, яка має гарячу основу та завиває пасма.


Тепер практично не потрібно докладати великих зусиль для отримання стійкої кучерявої зачіски. Достатньо включити в мережу бокс, який зберігає та нагріває вироби і потім накрутити їх на пасма, а решта магії відбудеться сама. Якісний матеріал основи дає безпечний вплив на локони та не пересушує. Використання термозахисту забезпечує пасмам здоров'я та гарний блиск. Купити електробігуді можна в інтернет-магазині Ellio. У нас є вибір з різною кількістю та різним матеріалом ролерів. А приємним бонусом стане безкоштовна доставка від 950 грн.


Електробігуді – види та тонкощі вибору


Насамперед такі бігуді відрізняються кількістю. Їх може бути 12, 20, 30 або більше, вибирати необхідно, враховуючи довжину та густоту волосся.


Також вони відрізняються за розміром. Як правило, у наборі є різні діаметри, які дозволяють підібрати відповідний розмір під довжину локонів. Великі зазвичай використовуються для довгого волосся та отримання великих завитків. Середні – універсальний варіант, підходять для короткої та середньої довжини. А маленькі створюють дрібні кучері та підходять для невеликої довжини.


Основна відмінність виробів полягає у матеріалі ролерів. Його головне завдання – добре, швидко та рівномірно прогріватися, довго тримати тепло та не пересушувати пасма. Чим він якісніший, тим безпечнішим для зачіски пройде процедура завивки. До основних матеріалів належать:

  • пластик – легкий і міцний матеріал, який має спеціальне покриття, що робить його не схильним до негативної дії високої температури. Нагрівальний елемент, як правило, виготовлений із сталі;
  • кераміка – ще один різновид і приклад якісного матеріалу, він щадно впливає на локони та не шкодить їм;
  • тефлон – як і у плойок, у бігуді може бути тефлонове покриття. Поступово прогрівається, не пересушує та швидко накручує;
  • воскова серцевина – ще один безпечний спосіб нагріти основу. Віск швидко гріється та довго зберігає тепло, що дуже зручно;
  • оксамит – часто в різних моделях можна зустріти оксамитове верхнє покриття, яке захищає локони від перегріву та не допускає їх прямого контакту з розігрітою основою. Оксамит м'який і приємний на дотик, а також на ньому добре тримаються пасма та не ковзають.

Кожна серцевина оснащена спеціальним затискачем, який тримає пасма в скрученому стані. Час нагрівання залежить від моделі та потужності боксу. Пристрій може грітися як 2-3 хвилини, так і 10-15. Спеціальний індикатор повідомляє про готовність виробів до використання.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED