Скловолокно для нігтів

Скловолокно для нігтів

Categories

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Скловолокно для нігтів

Існує багато видів нарощування нігтів, один з них — скловолокно. Це унікальний та практичний матеріал, яким можна змоделювати міцні та гарні нігті. За допомогою файберглассу можна створити бажану форму та довжину, а також укріпити нігтьове ложе, чи навіть відремонтувати його, без використання будь-яких форм для нарощування.       

 

Скловолокно для нарощування складається зі скла та додаткових хімічних компонентів, що при полімеризації утворюють міцний і щільний матеріал. Кожне волокно досить тонке та гнучке, з ним легко й зручно працювати. Зазвичай виробники пропонують різну товщину файберглассу, чим товще волокно, тим воно менш гнучке, але більш щільне.  

 

Наш інтернет-магазин Ellio пропонує купити скловолокно для нігтів від Adore — відомого виробника нейл-продукції. Від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка.  

Види скловолокна для нігтів

Скляні нитки розрізняються за товщиною, кожна з яких має свої функції та призначення:

 • товщі нитки використовуються для нарощування нігтьової пластини та донарощування кутів. Таке волокно створює додатковий об’єм та потовщує слабкі нігті. Сам матеріал досить гнучкий і міцний, тому не заламується при носінні;   
 • тонші нитки ще гнучкіші за попередні, тому їх використовують для ремонту зламаних нігтів, оскільки вони м’яко огинають нігтьову пластину.   

 

За формою випуску файбергласс буває:

 • в рулонах — використовується у якості латки для ремонту пошкодженої чи зламаної нігтьової пластини, а також ниткими зручно прибирати глибокі тріщини. Полімеризоване полотно дуже міцне, тому не ламається навіть при значному впливі;  
 • скріплені в пучки — кінчики запаяні у вигляді хвостику, тому їх зручно використовувати та викладати на ніготь;
 • у вигляді стрічки — кінці такої стрічки не запаяні, цим матеріалом зручно створювати арку, нарощувати довжину, а також реконструювати та ремонтувати проблемні зони, включаючи сколи і тріщини. 

 

Як користуватись скловолокном для нарощування нігтів

Нарощування скляним волокном швидше за інші техніки. Для такої технології бажано мати рівну нігтьову пластину, тому що нігті, що «клюють», дуже важко вирівняти таким способом. Для роботи з цими нитками можна використовувати густі бази, а також гелеві та акрилові системи. Утвореним матеріалом з легкістю можна відремонтувати тріщини нігтьової пластини або сколи на куточках. Головне — правильно підібрати всі матеріали для моделювання. Для роботи зі скловолокном знадобиться стандартний набір інструментів:

     

 • ножиці;
 • скляне волокно;
 • апельсинова паличка;
 • база, топ, кольоровий гель-лак;
 • пилочка;
 • лампа.

Застосування файберглассу:

 1. Після стандартного манікюру на підготовлену й знежирену нігтьову пластину наносимо базу та просушуємо її.
 2. Обираємо необхідну довжину та відрізаємо бажану кількість волокна ножицями. Апельсиновою паличкою, ніби скалкою, розкатуємо матеріал до напівпрозорості. 
 3. На липкий шар бази викладаємо нитки Fiber Glass, вони мають займати половину нігтя або третину — на вільному краї. Волокна необхідно розподілити паличкою та легенько притиснути. 
 4. Пензликом з гелем формуємо бажану форму та довжину, після чого можна просушувати нігті в лампі.
 5. Залишки ниток можна зрізати, далі робимо стандартне обпилювання до бажаної форми. 
 6. Закріплюємо все топом та робимо фінішне обпилювання. Знімаємо липкий шар топу, якщо він є.

Інший спосіб нанесення — на перший непросушений шар бази, а після цього необхідно нанести другий шар для закріплення. Точна технологія вказана на пакуванні від виробника. Купити скловолокно відмінної якості можна у нашому інтернет-магазині Ellio, ви точно отримаєте задоволення від процесу нарощування нігтів, адже це швидко, легко та не потребує додаткових інструментів.  
 

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED