Парафін

Парафін

Categories

Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Косметичний парафін для парафінових ванн

Омолодити шкіру рук, ніг та обличчя чудово допомагає парафінотерапія з використанням якісного косметичного парафіну. Завдяки корисним властивостям цього продукту, вітаміни та активні речовини глибоко проникають у шкіру та зволожують її зсередини. Саме тому це справжній порятунок для сухих рук і ніг. 

 

Наш інтернет-магазин Ellio пропонує купити якісний парафін від українських виробників ABC та Enjoy з різними корисними складниками: алое, персиком, трояндою, шоколадом та ягодами. Всі вони призначені як для салонного, так і домашнього використання. Найзручніше плавити такий віск у спеціальному парафіноплаві, який також є в нашому магазині.

 

Види парафіну та їх відмінності   

Є два види парафіну, які відрізняються між собою за технологією застосування: гарячий та холодний. Їх основні відмінності:

 

  • перший необхідно розігрівати перед застосуванням на водяній бані або у парафінотопці, а другий одразу готовий до використання; 
  • холодний не підходить для використання на обличчі, а отже, гарячий більш універсальний;
  • перший має більше протипоказань, адже його не можна використовувати при ряді хвороб (діабет, розширені судини, підвищений тиск тощо);
  • форма випуску також різна: гарячий зазвичай випускається у формі брикету, який потрібно розтопити, а холодний — у баночці, зовні нагадує банку з маскою для волосся.  

 

Як правильно користуватись косметичним парафіном

Косметичний парафін достатньо простий у використанні, для застосування потрібно не так багато допоміжних інструментів:

 

  • рукавички чи термочобітки, альтернатива — звичайні поліетиленові пакети;
  • пензлик чи шпатель для нанесення;
  • олія чи жирний крем;
  • скраб; 
  • рушник.

 

Що потрібно зробити:

  1. Для максимального ефекту від парафінотерапії можна зробити скрабування шкіри рук і ніг за допомогою улюбленого скраба. Він прибирає ороговілі частинки, тому корисні речовини, що містяться у парафіні, глибше проникатимуть у шкіру.
  2. Після скраба для заспокоєння шкіри наносимо крем та втираємо легкими рухами.
  3. Якщо використовується гарячий вид парафіну, його необхідно попередньо розтопити на паровій бані або у парафінотопці. Оптимальна температура — 55°, у середньому вона повинна триматися в межах 50-60°. 
  4. Коли віск став повністю рідким та досяг необхідної температури, в нього можна починати занурювати кінцівки чи наносити на обличчя. Одну руку чи ногу з розставленими пальцями занурюємо у ємність на кілька секунд, дістаємо та знову чекаємо кілька секунд (3-5 буде достатньо), щоб парафін почав застигати.   
  5. Робимо повторне занурення 3-5 разів, після чого переходимо до другої руки чи ноги та повторюємо ті самі дії.
  6. Після 3-5 занурень надягаємо терморукавички або термошкарпетки поверх парафіну. У якості альтернативи можливо використати звичайні поліетиленові пакети, які зверху для поліпшення ефекту краще накрити махровим рушником.  
  7. Тримати парафін необхідно у середньому 20 хвилин, за цей час шкіра максимально розм’якшиться, тонізується та зволожиться. Завдяки потовиділенню, зі шкірних покривів вийдуть токсини.
  8. Коли віск охолонув, його можна прибирати, а далі потрібно нанести олію чи зволожувальний крем. 
  9. Якщо використовується холодний парафін, після скрабування шкіри достатньо відкрити баночку з продуктом та нанести шпателем на необхідні ділянки густим шаром. Замість рукавичок чи шкарпеток можливо використати звичайну харчову плівку. Тримати 15-20 хвилин, після чого прибираємо залишки парафіну та зволожуємо шкіру кремом або олією.  
  10. Варто зауважити, що водою косметичний віск не змивається. 
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED