Слайдери, трафарети, наклейки

Слайдери, трафарети, наклейки

Categories

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-42 з 185

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Слайдери, трафарети, наклейки — ідеальне рішення для готового дизайну манікюру 

Якщо немає часу на відвідування салону краси, гарний манікюр цілком можливо зробити вдома, адже зараз доступне все необхідне для цього. Необов’язково вміти малювати, щоб самостійно створити оригінальний дизайн манікюру, адже існує безліч інструментів для його створення.

 

Мова йде про слайдери, трафарети та наклейки — незамінні атрибути любителів яскравих малюнків на нігтях. Це готові дизайни, які з легкістю переводяться на кольоровий гель-лак та закріплюються топом для довгого носіння. Купити ці інструменти для дизайну можна в Ellio. 

 

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір слайдерів, трафаретів та наклейок від відомих нейл-брендів: Adore, Colorf, Lsica, Meiguimei Nail. Вони мають чудову якість та велике різноманіття дизайнів. Нагадуємо, що від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка.

Що таке слайдери та наклейки

Слайдери це наклейки для нігтів, які не мають клейової основи та переносяться на нігтьове ложе за допомогою води. В свою чергу, звичайні наклейки для манікюру мають липку основу, завдяки якій і фіксуються на нігті.

 

Перевага слайдерів у тому, що вони виглядають дуже натурально та реалістично, через що досить важко відрізнити їх від малюнку, зробленого вручну за допомогою пензля. Користуватись таким продуктом дуже просто, для нього навіть не потрібно мати особливих додаткових інструментів, все, як звичайно: база, гель-лак, топ та трішки чистої води. У випадку з наклейками, вода не потрібна. 

 

За видами ці два елементи дизайну бувають різні:

 • ті, що покривають весь ніготь — зазвичай це великий малюнок, який розміщується по всій довжині та вирізається під форму нігтьового ложе;
 • ті, що частково покривають ніготь — займають не весь простір нігтьового ложе, такий слайдер розміщується у потрібному місці;
 • кольорові — імітують розпис кольоровими фарбами, виглядають самодостатньо, тому використовуються у якості акценту на 1-2 нігтя;
 • однотонні — частіше чорні або білі з прозорою основою, виглядають дуже ефектно на контрастному кольоровому фоні;
 • тематичні — малюнки на певну тематику, наприклад, новорічні, з тваринами, рослинами тощо.  

 

Такі продукти досить універсальні, адже наносяться на будь-яку основу: гель-лак, акрил, полігель та звичайний лак.  

Що таке трафарети для манікюру 

Ще один різновид готового дизайну для нігтів — трафарет. Його назва говорить сама за себе: він потрібен для того, щоб зробити малюнок або візерунок за готовим шаблоном, заповнивши пробіли потрібним кольором. Частіше він виготовляється зі щільного паперу чи тонкого картону, але є й металеві варіанти, а також вінілові, все залежить від різновиду. 

 

Отже, трафарети бувають кількох видів:

 

 • клейкі — мають клейову основу, виготовлені з тонкого гнучкого паперу або вінілу, часто використовуються для створення рівних ліній або чіткого обведення «посмішки» для френчу. Також вони бувають фігурні, наприклад, у вигляді квітів чи візерунків. Завдяки своїй липкості, не ковзають по поверхні нігтя та надійно фіксуються на ньому до зняття. Такий вид є одноразовим і не підлягає повторному використанню;
 • дискові (стемпінг) — у цьому випадку пластина з вигравіруваним малюнком виготовлена з металу. Перевага такого варіанту полягає у багаторазовості, адже лак легко змивається з поверхні за допомогою ремуверу, після чого стає придатним для наступного використання. На пластину наноситься фарба та заповнює виїмку у вигляді візерунку, надлишки прибираються невеличким шпателем, далі за допомогою спеціальної печатки малюнок переноситься на ніготь;   
 • для аерографії — такі трафарети виготовлені з тонкої плівки. Вони клеяться на ніготь, після чого аерографом створюється ефект омбре (градієнт). Це відбувається шляхом розпилення фарби по поверхні нігтьового ложе. 

 

Як користуватись слайдерами, трафаретами та наклейками

Перед застосуванням будь-яких з цих засобів для декорування манікюру необхідно зробити підготовку нігтів, як звичайно. Сюди входить манікюр, обробка нігтьової пластини знежирювачем, дегідратором та праймером, а також покриття базою та кольором. Далі діємо в залежності від виду продукту. 

 

 1. Слайдери: наносяться на кольоровий гель-лак з липким шаром. Якщо липкості немає, можна нанести один шар топу та просушити, і вже на нього наносити дизайн. Слайдери необхідно вирізати по формі нігтя та опустити у теплу воду на 5 секунд, після чого слід відокремити малюнок від паперу, прибрати зайві краплі за допомогою серветки та наклеїти на ніготь. Апельсиновою паличкою можна прибрати та розгладити нерівності. Зверху наноситься топ та просушується у лампі. Порада: щоб уникнути потрапляння зайвої вологи на ніготь, замість занурення у воду можна використати мокрий ватний диск, губку або серветку. Вони добре замочують паперову основу та допомагають легко відокремити наклейку. 

   

 1. Наклейки: базу або кольорове покриття необхідно знежирити за допомогою клінсера та безворсової серветки. Далі наклейка відокремлюється від основи, це легко зробити за допомогою пінцета. Її слід розташувати не дуже щільно до бокових валиків, це потрібно для того, щоб наклейка не відшарувалась і трималась міцніше на рівній поверхні. Далі дизайн закріплюється топом та висушується.

 

 1. Трафарети: безворсовою серветкою, змоченою у клінсері, прибираємо липкий шар. Трафарет слід добре притиснути до нігтьової пластини, далі кольоровим лаком або фарбою за допомогою пензлика замальовуються пробіли. Разом з трафаретом ніготь просушується 30-40 секунд, після цього шаблон для дизайну можна знімати. Це зручно робити пінцетом, обережно підчепивши край. Неточності та зайві краплі фарби можна прибрати клінсером. Зверху, як звичайно, покриваємо все топом та просушуємо.  

 

Для надійнішого покриття не забуваємо запечатувати торець нігтя топом. Наклейки та слайдери найкраще виглядають на фоні білого кольору та на пастельних відтінках, але за бажання можна обрати будь-яку основу. 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED