Догляд за нігтями і кутикулою

Догляд за нігтями і кутикулою

Categories

Відобразити як Таблиця Список

38 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Засоби для догляду за нігтями в інтернет-магазині Ellio

Завдання нейл-майстра не лише вибрати красивий дизайн і оптимальну техніку манікюру, але і порадити правильний догляд за нігтями.

 Він залежить від їх стану. За наявності хвороби потрібно відповідне лікування за призначенням лікаря. При грубій шкірі, нігті, що розшарувався, і задирці справляються спеціальні засоби, які використовують в професійних салонах і в домашніх умовах.

Догляд і за кутикулою і щадяще видалення її верхнього шару

Тоненький оберемок шкіри навколо нігтьової пластини захищає зону росту від проникнення хвороботворних мікроорганізмів. Повністю позбавлятися від кутикули або травмувати її небезпечно.

 Є способи дбайливого видалення омертвілих клітин, на її верхньому шарі для надання естетичного вигляду нігтям. У каталозі Ellio представлені такі косметичні засоби по догляду за кутикулою:

  1. Олія — складається з декількох видів рослинних компонентів на жирній основі. Має захисні, поживні, зволожувальні та вітамінізуючі властивості.
  2. Гель — засіб для «сухого» манікюру, який внаслідок лужної добавки відлущує ороговілі клітини. Інші компоненти дають дезінфекційний і поживний ефект.
  3. Бальзам — пом'якшує шкіру кутикули. Компоненти здатні проникати углиб кореня нігтя і зміцнювати його.
  4. Ремувер — розчин або гель для видалення кутикули способом її розм'якшення фруктовими кислотами або іншими активними речовинами.

Є вибір упаковки різних об'ємів. Купувати білиший об'єм  вигідніше, а маленький зручніше носити з собою.

 Для зручності нанесення випускають засоби у вигляді олівців. Менеджер магазину допоможе вибрати потрібний товар.

Здоров'я і сила нігтів за допомогою спеціальних засобів

Агресивні речовини, з якими ми контактуємо під час роботи або в побуті, негативно впливають на стан рук. Це може привести до уповільнення росту або розшарування нігтьової пластини. Усунути такі наслідки допомагають спеціальні засоби, які розділяють на професійні та для домашнього користування. Їх застосовують і з профілактичною метою. Частіше ці комплекси, які розрізняються за призначенням :

  1. Відновлення — багатокомпонентні, в складі натуральні екстракти, вітаміни та інші речовини, що стимулюють ростові зони. Їх наносять на чисті, вільні від лаку нігті впродовж 1-2 тижнів.
  2. Живлення — насичують мінералами, вологою, вітамінами.
  3. Відбілювання — позбавляють нігті від жовтизни, сухості та тьмяності. Відбілювальний ефект досягається внаслідок екстракту лимона або інших активних компонентів.
  4. Захист — оберігають від пожовтіння та ультрафіолетових променів. Наносять як основу під лак або поверх нього. Часто випускають базу і закріплювач в одному флаконі, щоб окрім захисних властивостей надати стійкість покриттю, зберігати яскравість кольору. До цієї групи входять засоби, які допомагають проникати кисню до нігтьової пластини.
  5. Пілінг — підготовники, знежирювачі, дегідратори. Вони підсушують і очищають нігтьові пластини від забруднень перед манікюром.

Професійні засоби в складі містять сильні активні компоненти, які застосовують за певними схемами. Краще це довірити майстрам, що пройшли навчання. Косметику домашньої серії застосовують усі охочі виглядати красиво і модно, зберігати здорові та сильні нігті.

Придбати засоби професійної і домашньої лінійок відомих брендів за оптимальними цінами можна в магазині Ellio. Залишайте замовлення на нашому сайті, і ми найближчим часом зв'яжемося з вами та доставимо товар у будь-який населений пункт України.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED