Рукавички

Рукавички

Categories

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.


Захисні рукавички для комфортної роботи


Щоб захистити шкіру рук від попадання на неї мікробів, вірусів і бактерій, кожному майстру з б'юті-сфери необхідно використовувати професійні одноразові рукавички. Особливо це стосується фахівців, які контактують з кров'ю, наприклад, косметологи, бровісти, лашмейкери та майстри нігтьового сервісу, адже безліч інфекцій передаються саме таким шляхом.


Щоб убезпечити себе, необхідно купити медичні рукавички. В інтернет-магазині Ellio є широкий вибір різних варіантів для надійного захисту рук. При виборі необхідно підібрати правильний розмір і визначити, потрібна пара для лівої та правої руки або універсальні рукавички під будь-яку руку. Великі упаковки забезпечують економну та зручну витрату, адже аксесуари завжди будуть під рукою у вільному доступі.


Види одноразових рукавичок


Ці вироби можна класифікувати за призначенням, сферою застосування, матеріалом та іншими особливостями. У широкому понятті ці вироби можна розділити на два види:

  • стерильні – застосовуються в медицині, де ризик заразитися інфекціями та хворобами дуже високий при контакті з хворими. Недолік такого різновиду за вищою ціною;
  • нестерильні – утворюють захисний бар'єр між шкірою та зовнішніми факторами, відповідають усім санітарно-гігієнічним стандартам, однак мають не такий високий рівень захисту, як попередній варіант.

За матеріалом найпопулярнішими вважаються:

  • вінілові – доступна альтернатива дорогим нітриловим та алергенним латексним. Виготовляються з полівінілхлориду, цей синтетичний матеріал підходить алергікам, оскільки не містить натуральних і рослинних компонентів у складі. Це доступний варіант для щоденного використання, що забезпечує надійний захист від зовнішніх факторів. Вініл стійкий до дії спирту та хімічних компонентів. До недоліків можна віднести не таке щільне прилягання до шкіри та невисокий ступінь стійкості до механічних ушкоджень у порівнянні з двома іншими аналогами. Тому їх не рекомендується застосовувати при контакті з ранами;
  • нітрилові – виготовлені на основі синтетичного каучуку, який не викликає алергії. Це гідна альтернатива латексним виробам, вони такі ж тонкі та еластичні. Матеріал відрізняється міцністю, зносостійкістю та стійкістю до пошкоджень. У ньому можна працювати з ножицями, пінцетами та іншими гострими інструментами. Нітрил довго тримає форму, не розтягується та добре облягає пальці та зап'ястя. До недоліків можна віднести високу вартість у порівнянні з двома іншими варіантами;
  • латексні – стійкі до порізів та проколів рукавички, мають високу еластичність і відмінно облягають шкіру. Однак такий варіант підходить не всім, оскільки латекс – алерген, він виготовляється на основі натурального соку дерева Гевея – це може провокувати різноманітні дерматити. Такий тип – чудовий варіант для роботи з ранами, оскільки матеріал має високий рівень захисту. При цьому він досить тонкий і не сковує рух пальців. Однак найбільш міцним вважається все ж нітрил, він більш стійкий до жирів і спирту.

Всі ці матеріали вважаються однаково ефективними та не пропускають небезпечні мікроорганізми, а також хімічні компоненти. Це відбувається за умови цілісності рукавичок, тому важливо звертати увагу на їхню міцність, еластичність, стійкість до пошкоджень, порізів і проколів.


Будь-який вид може мати або не мати всередині спеціальну пудру:

  • опудрені – містять усередині тальк, крохмаль або спеціальний порошок, який абсорбує вологу та сприяє легкому надяганню. Основний мінус такого типу – можливість алергічних реакцій на пудру. Тому такі рукавички слід обирати з обережністю та не варто купувати алергікам;
  • неопудрені – дорожчий варіант, усередині відсутнє напилення. Ці вироби є гіпоалергенними і підходять всім, у тому числі власникам чутливого шкірного покриву.
  • © 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED