Клей для нарощування вій

Клей для нарощування вій

Categories

Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Клеї для нарощування вій

Процедура нарощування вій пройде бездоганно за умови високого рівня професійності майстра та якісних матеріалів, які він використовує. Окрім відмінної якості самих штучних вій, слід приділити окрему увагу клею, на який вони фіксуються. Адже саме від нього залежить, скільки протримається і проноситься нарощування та чи буде воно естетичним і безпечним. 

 

У нашому інтернет-магазині Ellio можна купити клей для нарощування вій від відомого виробника Kodi. Він не шкодить натуральним віям та надійно фіксує штучні волоски. При цьому, клей гіпоалергенний, має нейтральний запах та не дає великої кількості випарів, тому підходить для чутливих очей, а також швидко сохне. Від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка на замовлення.

 

Види клеїв для нарощування вій 

Який клей для вій краще обрати — щоб це зрозуміти, необхідно розібратись в різновидах цього матеріалу. Отже, за складом вони бувають:

 

  • силіконові — гіпоалергенні, підходять для чутливих очей. Клей на основі силікону еластичний, добре підходить для пучкового нарощування; 
  • каучукові — дуже швидко сохнуть, тому новачкам буде важче працювати з цим різновидом;
  • з латексною пудрою — також дуже цупкі, але не підходять чутливим очам та можуть викликати алергію; 
  • зі смолою — один з перших видів клею, що з’явився на ринку лаш-індустрії. Смоляний матеріал достатньо густий і витримує найбільші навантаження, але може викликати алергічну реакцію, тому з ним потрібно працювати обережно. Такий варіант не підійде для носіїв лінз;
  • з ціанокрилатом — цей матеріал входить до складу всіх клеїв. Такий вид є найдорожчим, адже він не викликає подразнень та алергій. Буває різних консистенцій, через що має різну швидкість висихання.  

 

За кольором також є два види:

 

  • прозорий — непомітний і легкий, використовується для максимально натурального нарощування, адже не обтяжує погляд. Чудово підходить для кольорових вій, тому що не виділяється і залишається непомітним;  
  • чорний — органічно виглядає з чорними штучними віями, імітує тонку стрілку, робить погляд більш виразним.

 

За швидкістю застигання є три типи:

  • швидкий — полімеризується за 0,5-1 секунду;
  • середній — за 1 секунду;
  • повільний — 1-2 секунди.

За консистенцією та цупкістю також є різновиди: чим рідша суміш, тим більше часу в майстра є на те, щоб поправити вію та закріпити її. Мова йде про 2-3 секунди, тому, незалежно від густоти, діяти потрібно швидко. Більш просунуті майстри обирають густіші клеї, що схоплюються за 1-2 секунди або навіть за 0,5 секунд. В’язкі матеріали економніші, але складніші у використанні, тому підходять справжнім експертам. 

 

Оптимальні умови для застигання клею для нарощування — температура в приміщенні має бути 20-24° та вологість 40-50%. Саме з такими параметрами матеріал не буде сохнути надто швидко чи, навпаки, надто повільно. Правильно нарощені вії з використанням якісного клею тримаються до 8 тижнів. Далі необхідно робити корекцію або повне зняття. 



© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED