Фіксатор пальців

Фіксатор пальців

Categories

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Фіксатор пальців для комфортного педикюру

Якісний педикюр можна зробити легко в домашніх умовах. Найголовніше — створити комфортні умови, в цьому допоможуть певні інструменти. Все необхідне можна знайти в нашому інтернет-магазині Ellio. Пропонуємо купити фіксатор для пальців від виробника YRE з безкоштовною доставкою від 650 грн.  

 

Для зручної фіксації пальців під час педикюру є спеціальні розділювачі. З ними легко наносити лаки, адже розділені пальці не заважають одне одному та не стирають ще не просушене покриття. Універсальність такого інструменту полягає в тому, що пальці занурюються в лампу разом з фіксаторами, тому гель-лак точно не розтечеться.   

 

Види фіксаторів для пальців

Розділювачі мають зручну форму з виїмкою під кожен палець, завдяки чому надійно тримаються на нозі. За розміром роздільники універсальні, тому підійдуть на будь-яку ніжку. За матеріалом вони бувають:

 • з пінополіуретану на дотик нагадують щільний поролон, дуже легкі та м’які, тому не тиснуть на шкіру та не доставляють дискомфорт. Такий варіант використовується в салонах краси як одноразовий, але в домашньому педикюрі ним можна користуватись повторно;
 • силіконові — більш довговічні за перший варіант, адже виготовлені з щільнішого та міцнішого матеріалу. Вони також легкі та не тиснуть на пальці, завдяки чому є дуже зручними. 

Як користуватися фіксаторами для педикюру 

Фіксатори дуже прості та легкі у використанні. Спочатку необхідно провести стандартний педикюр ніг, наприклад, класичний або апаратний. Потрібно обрізати кутикули навколо нігтів, прибрати всі шорсткості на стопах та п'ятах, після чого можна приступати до фарбування нігтів. Для цього знадобиться:

 

 • розділювачі для пальців;
 • безворсові серветки;
 • знежирювач, дегідратор, праймер;
 • апельсинова паличка;
 • топ, база, гель-лак;
 • пилочка та баф;
 • лампа для сушіння;
 • клінсер.

 

Далі виконуємо такі кроки:

 

 1. Надягаємо педикюрний фіксатор для відокремлення пальців ніг. Він має сидіти правильно та комфортно, щоб пальці не торкались один одного.
 2. Бафом прибираємо природний блиск з нігтьової пластини, після цього оброблюємо кожен ніготь спочатку знежирювачем, потім дегідратором, а далі праймером. Наносити ці продукти краще безворсовою серветкою, щоб сторонній ворс не потрапив під гель-лак. Праймер бажано обрати безкислотний, адже він має менш агресивний склад. 
 3. На підготовлену нігтьову пластину наносимо та просушуємо базу, далі кольоровий гель у необхідній кількості шарів, а після цього — топ в 1-2 шари.
 4. Прибираємо липкий шар клінсером за необхідності. 


© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED