Плойки-гофре для волосся

Плойки-гофре для волосся

Categories

Відобразити як Таблиця Список

10 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Плойка-гофре BaByliss PRO TITANIUM TOURMALINE BAB2658EPCE 38 мм
  Плойка-гофре BaByliss PRO TITANIUM TOURMALINE BAB2658EPCE 38 мм
  Спеціальна ціна 1 881,00 ₴ Звичайна ціна 2 090,00 ₴
 2. Плойка-гофре BaByliss PRO BaByCrimp Mini Nanoceramic BAB2151E
  Плойка-гофре BaByliss PRO BaByCrimp Mini Nanoceramic BAB2151E
  Спеціальна ціна 1 085,40 ₴ Звичайна ціна 1 206,00 ₴
 3. Плойка-гофре BaByliss PRO TITANIUM TOURMALINE 60мм BAB2512EPCE
  Плойка-гофре BaByliss PRO TITANIUM TOURMALINE 60мм BAB2512EPCE
  Спеціальна ціна 1 989,00 ₴ Звичайна ціна 2 210,00 ₴
на сторінці

Плойки-гофре для волосся — створити об’єм легко

Щоб створити об’єм, є кілька технік та способів. Наприклад, можна скористатися феном та спеціальним гребінцем, брашем, або застосувати спеціальні косметичні засоби для надання прикореневого об’єму. Ще один дієвий спосіб зробити волосся пишним по всій довжині — купити плойку-гофре для волосся. 

 

Цей девайс робить дрібні хвильки, що разом створюють неперевершену пишну зачіску, яку можна вдосконалити та зібрати в оригінальний хвіст або елегантний пучок. До речі, зовсім необов’язково робити гофре по всій довжині. Якщо мета — створити саме прикореневий об’єм, тоді біля коріння можна скористатися гофрованою плойкою, а довжину вирівняти або накрутити. 

 

Інтернет-магазин Ellio пропонує замовити професійну плойку-гофре найвищої якості від Tico, BaByliss та Infinity з безкоштовною доставкою від 650 грн.

 

Види плойок-гофре для створення вишуканої зачіски   

Умовно всі перукарські девайси можна поділити на побутові (для дому) та професійні (для салону), проте це зовсім не означає, що другий вид не підходить для домашнього використання. Навпаки, саме проф. гаджетам слід віддати перевагу, адже вони створені з якіснішого матеріалу, мають більше функцій та щадніше ставляться до волосся, завдяки чому воно залишається здоровим.   

 

Пластини для гофре являють собою дві хвилясті поверхні, волосся затискається між ними та приймає форму хвиль в результаті нагрівання. За розміром такі хвилі-гофре бувають:

 

 • дрібні — частіше такі пластини використовуються для створення прикореневого об’єму, адже якщо застосувати їх по всій довжині, волосся вийде дуже пишним. Для тонкого волосся це ідеальний варіант. Для коріння є спеціальні вузькі міні-щипці з шириною 12-20 мм; 
 • середні — універсальний розмір, що підійде і тонкому, і густому волоссю як для прикореневого застосування, так і використання до самих кінчиків. Робоча поверхня складає 20-35 мм; 
 • великі — такими пластинами можна зробити повноцінну хвилясту зачіску. Ширина може бути від 40 мм.  

 

За матеріалом пластин є такі різновиди покриттів:

 

 • кераміка — розповсюджений універсальний матеріал середньої якості, що краще за метал, але поступається властивостями дорожчим аналогам. Кераміка рівномірно розподіляє тепло, завдяки чому не шкодить волоссю при правильному використанні. Таке покриття щадно ставиться до локонів та запечатує кінчики, через що волосся виглядає доглянутим та блискучим;
 • турмалін — має великий строк експлуатації, ці пластини дбайливо впливають на пасма та структуру волосся, не пошкоджують локони та не пересушують їх. Турмалін має властивість іонізації та розмагнічування, завдяки чому пригладжується весь пушок і створюється ефект гладкості;   
 • тефлон — покриття має властивість стиратися з часом, проте, за умови правильного використання, воно прослужить довше. Не пересушує волосинки та не пошкоджує їх структуру; 
 • титан — досить довговічний матеріал, проте має властивість швидко дряпатися, тому з ним потрібно бути максимально обережними. Як і турмалін, має високу ціну, проте й неперевершені характеристики. Титанова плойка-гофре дуже якісно та швидко робить зачіску, що довго тримається; 
 • метал — пересушує та пошкоджує волосся та має невисоку вартість. Такою плойкою слід користуватися дуже рідко або краще віддати перевагу іншим матеріалам. Такий девайс не можна застосовувати без термозахисту та інших косметичних засобів для захисту локонів. 

 

На що ще варто приділити увагу при виборі гофруючої плойки:

 

 1. Терморегулятор — краще віддавати перевагу моделям, у яких він є, адже для різних типів волосся потрібна певна температура. Оптимально, коли пристрій регулюється від 50° до 200°. 
 2. Довжину пластин також слід підбирати під довжину волосся. Довші пластини набагато швидше створюють зачіску. Короткі та вузькі пластини краще підійдуть для короткого волосся та використання біля коренів.
 3. Швидкий нагрів — також дуже зручна та важлива функція, що економить час укладки. 
 4. Ширина зубців: чим частіше вони, тим дрібнішим буде гофре. Зубці мають бути не загостреними, а згладженими, щоб не заламувати пасма та не шкодити їм. 
 5. Функція автовідключення є необов’язковою, проте дуже зручною. Пристрій сам вимикається через певний час (зазвичай за годину), якщо його забули вимкнути з розетки. 

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED