Мономери

Мономери

Categories

Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
  1. Мономер Kodi прозорий, 100 мл
    Мономер Kodi прозорий, 100 мл
    Спеціальна ціна 205,20 ₴ Звичайна ціна 228,00 ₴
  2. Мономер Kodi прозорий, 250 мл
    Мономер Kodi прозорий, 250 мл
    Спеціальна ціна 514,80 ₴ Звичайна ціна 572,00 ₴
на сторінці

Мономери для нарощування нігтів

Любительки довгих нігтів часто віддають перевагу нарощуванню, адже відростити натуральну довжину буває достатньо складно, особливо, якщо натуральні нігті тонкі та слабкі. Нарощування може бути гелеве, з використанням УФ лампи, та акрилове, для якого потрібен спеціальний акриловий порошок та рідина – мономер або ліквід. Зупинимося на ньому більш детально.

 

Мономер вступає в реакцію з акриловою пудрою та твердне без додаткових зусиль та лампи, для цього йому потрібен лише контакт з повітрям. Це поєднання утворює міцний полімер, якому після застигання потрібно надати бажану форму обпилюванням. Цим же складом можна робити будь-які дизайни. Нарощування можна виконувати з верхніми або нижніми формами, також акрилову суміш застосовують і без використання будь-яких форм.

 

Мономер для нарощування нігтів представлений у нашому інтернет-магазині у різних варіантах. Виробник Kodi добре зарекомендував себе в сфері нейл-індустрії, його ліквід для акрилу чудово справляється зі своїм завданням. У нас є прозорі та швидко застигаючі варіанти, а також різний об'єм пляшок, що дуже зручно. Загалом рідина витрачається економно, тому її вистачає надовго. Раді повідомити, що від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка.   

 

Види мономерів для нарощування

Рідина для нарощування відрізняється швидкістю застигання. Чим швидше матеріал твердне, тим складніше з ним працювати, тому новачку дуже важливо звернути на це увагу. Отже, є три види ліквідів:

  • ті, що застигають повільно – ідеальний варіант для майстрів-початківців, адже є трохи більше часу на моделювання форми нігтя до повного затвердіння;
  • з середньою швидкістю застигання – зазвичай використовуються майстрами для створення різних видів дизайнів і малюнків, в тому числі складних та об'ємних; 
  • швидкозастигаючі – при використанні таких мономерів є всього кілька хвилин на створення бездоганних нігтів, що підходить для справжніх професіоналів. У цьому випадку манікюр вийде максимально міцним та надійним з дуже маленькою вірогідністю виникнення сколів. 

 

За кольором цей продукт буває:

  • прозорий – універсальна безбарвна рідина, що ніяк не впливає на колір нігтя та не дає жовтизни; 
  • з фіолетовим відтінком, який підкреслює білий колір, що зазвичай актуально при створенні французького манікюру або ж френчу.

 

Загалом, рідина ніяк не впливає на колір пудри та не змінює його, колір нарощенного нігтя буде залежати тільки від кольору акрилового порошку. Також бувають варіанти з запахом та без. Останні підходять для людей з чутливим нюхом.  

 

Як правильно користуватись мономером

Для нарощування потрібен мінімум інструментів:

  • ємність для мономеру;
  • плоский пензель;
  • форми для нарощування, якщо необхідні;
  • пилка великої зернистості, тобто жорстка, та баф.

 

Допоміжні матеріали:

  • безворсові серветки;
  • апельсинові палички;
  • знежирювач;
  • бонд;
  • праймер;
  • гель-лак або топ.

 

Кроки використання ліквіда для нарощування нігтів акрилом:

  1. Нігті повинні бути підготовленими: чисті, відполіровані бафом, знежирені, оброблені бондом.
  2. У спеціальну окрему ємність наливається невелика кількість мономеру, куди далі буде занурюватися пензлик.
  3. На змочений у ліквіді пензлик набирається невелика кількість акрилової пудри для нарощування, при контакті цих двох продуктів утворюється невелика пластична кулька.
  4. Акрилова кулька наноситься на ніготь та рівномірно розподіляється по ньому до бажаної довжини, якщо використовуються форми або тіпси. Затвердіння відбувається в середньому дві хвилини, але точний час залежить від виду мономеру. 
  5. Після застигання матеріалу можна приступали до обпилювання та надання форми нігтям. Бафом прибираються всі нерівності.
  6. Підготовка до фінішного покриття: готові нігті обробляються безворсовою серветкою, змоченою знежирювачем, щоб прибрати всі ворсинки та пил. 
  7. Для надання манікюру глянцевого блиску використовується топ або кольоровий гель-лак, як при звичайному манікюрі з використанням УФ лампи.     

 

У результаті отримуємо міцні та в той же час гнучкі нігті, які носяться достатньо довго та виглядають дуже натурально. Це справжній порятунок для тонких та ламких нігтів, яким недостатньо укріплення гель-лаками. Усі необхідні продукти для нарощування можна знайти в нашому інтернет-магазині. 





© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED