Засоби для підготовки нігтів

Засоби для підготовки нігтів

Categories

Відобразити як Таблиця Список

24 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Підготовка нігтів до покриття гель-лаком

Красивий манікюр — це не просто нанесення кольору на нігті.

 Сучасні засоби для дизайну пластини забезпечують гігієну рук і захист від дії розчинників і миючих засобів. Правильна підготовка нігтів до покриття дозволяє носити лак довше при мінімальному ушкодженні їх поверхні.

Розберемося, чому потрібне планомірне приготування до нанесення шелаку :

  • жирні нігті перешкоджають їх правильному зчепленню з гель-лаком — це головна причина швидкого відколювання шару покриття;
  • частки бруду або пилу діють як бар'єр між нігтьовою пластиною і шелаком і призводять до ламкого манікюру;
  • нерівна поверхня призводить до відшарування покриття в деяких точках.

Розглянемо етапи підготовки нігтів до нанесення гель-лаку :

  1. Знежирення пластини.
  2. Покриття спеціальним розчином.

Знежирення нігтьової пластини

Для цього використовують спеціальний засіб — дегідратор, який очищає і підсушує ніготь. Речовина знижує вірогідність попадання олії та часток води на пластину.

Знежирювач характеризується такими властивостями:

  • ідеально очищає пластину від зайвої вологи й пилу;
  • готує поверхню нігтя до нанесення праймеру і гелевого матеріалу;
  • не пересушує і не стоншує пластину.

Після знежирення необхідно правильно відсунути та зняти з нігтя кутикулу. Для полегшення цього процесу можна скористатися ремувером, який треба наносити на шкіру навколо пластини. Засіб розм'якшує ороговілі ділянки шкіри та кутикулу, що дозволяє безболісно їх видалити. Далі варто виконати полірування шляхом акуратного тертя нігтя, щоб усунути блиск пилкою. Уся пластина від краю до краю має бути повністю відшліфована.

Покриття спеціальним розчином

Другий етап підготовки нігтів до гель-лаку — нанесення праймера (ультрабонда). Засіб для ґрунтовки зневоднює пластину, щоб забезпечити краще сполучення зі штучним покриттям.

 Це запобігає передчасному відшаруванню і забезпечує довговічність манікюру. Якщо ви заповнюєте гель-лак, що відріс, або акрилове покриття, вам треба наносити засіб тільки на натуральну пластину.

Існує два типи праймерів : кислотний і безкислотний. Перший — сильніша речовина, яка роз'їдає нігтьову пластину і приклеює її до основи або лаку. Якщо область кутикули ніжна, тоді кислотний ультрабонд може створити неприємні відчуття . Безкислотний праймер — популярніша речовина, яка безпечна для нігтів і не ушкоджує їх. У засобу відсутній запах, і його компоненти не подразнюють шкіру.

Як наносити праймер

  1. Кислотний: крапнути 1-2 маленьких точки на ніготь. Засіб повинен поширюватися самостійно на пластині. Почекайте, поки він повністю випарується. Не забудьте закрити кришку пляшки, тому що праймер вивітрюється і втрачає властивості.
  2. Безкислотний: нанести тонкий шар, як лак для нігтів. Почекайте 40-60 секунд, поки він висохне. Цей праймер не випаровується повністю, він залишає липкий залишок на нігті.

Після нанесення базового шару, гель-лаку і верхнього покриття необхідно протерти пластину клінсером. Ця речовина для зняття липкості на нігтях і надання глянцевого блиску манікюру.

Інтернет-магазин Ellio надає салонам, професіоналам і майстрам-початківцям широкий вибір засобів для підготовки нігтів до гель-лаку. Доставку продуктів здійснює компанія «Нова Пошта». Оплатити замовлення можна при отриманні товару або безготівковим розрахунком.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED