Фарба+окисник для брів

Фарба+окисник для брів

Categories

Відобразити як Таблиця Список

30 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Види фарб для брів – нюанси вибору


Щоб зекономити час під час створення макіяжу, можна фарбувати брови фарбою. Це дозволить трохи змоделювати форму та забути про олівець для брів на 1-2 тижні. Яку купити фарбу для брів розберемо нижче. Замовити її можна у нашому інтернет-магазині Ellio. У нас діє безкоштовна доставка від 950 грн.


Яку фарбу для брів краще вибрати


За типом і консистенцією цей засіб буває трьох видів:

  • крем-фарба – має кремову текстуру, отримана фарбуюча суміш легко розподіляється та ефективно впливає на волоски, якісно фарбуючи їх по всій довжині. Буваємо аміачною та безаміачною (перманентною). Слід вибирати потрібний вид залежно від поставлених завдань, наприклад, безаміачний барвник гірше справляється з сивиною;
  • гель-фарба має більш щільну, але при цьому напівпрозору текстуру гелю. Такий варіант підходить для фарбування темних брів, які не потребують високої пігментації засобу. Даний тип також легко та рівномірно розподіляється, має всі необхідні для догляду компоненти, які надають блиску, зволожують і живлять;
  • фарба-порошок – хна, яка має натуральний склад. Це природний барвник, що відрізняється високою стійкістю та відмінною пігментацією. На відміну від звичайної фарби, хна забарвлює шкіру, тому ефект тримається набагато довше. Зазвичай цей вид тримається 1-3 тижні.


Поради щодо використання


При виборі фарби для брів важливо звертати увагу на якість пігментів та склад засобу, щоб барвник не лягав плямами та не псував волоски. Наявність компонентів, що доглядають, також відіграє важливу роль, вони відновлюють волосяні стрижні, забезпечують зволоження та живлення. Брови зберігають еластичність і м'якість, не випадають і не стоншуються.


Також важливо дотримуватися інструкцій при фарбуванні, зазначених на упаковці. У ній можна знайти пропорції фарби та окислювача та інші нюанси використання. Не слід перетримувати час, це може негативно позначитися на стані волосся. Щоб захистити шкіру від впливу пігменту, можна нанести будь-який жирний крем навколо брів.


Для отримання натурального відтінку слід вибирати колір у тон або на один тон темніший за корені волосся. Якщо волосся занадто світле, допустимо підбирати ще темніший колір, але важливо пам'ятати, що брови повинні виглядати природно та не перевантажувати обличчя. Для комфортного фарбування слід мати під рукою ряд базових аксесуарів: рукавички, ватні диски, ватні палички, пензлик та неметалічна ємність для фарбуючої суміші. Волоски повинні бути очищеними, знежиреними та сухими. Перед нанесенням слід провести тест на алергічну реакцію.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED