Праймери та ультрабонди

Праймери та ультрабонди

Categories

Відобразити як Таблиця Список

5 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Праймери та ультрабонди для нігтів – запорука якісного манікюру

Манікюр не вийде ідеальним без якісної підготовки нігтьової пластини. Можна обрати найгарніший колір гель-лаку, філігранно обрізати кутикулу, нанести рівно топ, але без праймеру чи ультрабонду все це не матиме жодного сенсу. Це як дім, в якого немає фундаменту або він неякісний – так, він простоїть деякий час, але значно менше залишатиметься цілим, ніж з правильною основою. 

 

Отже, праймер – продукт, який наноситься безпосередньо перед базою, слугує матеріалом для скріплення гелю з нігтьовою пластиною. Це третій етап підготовки нігтів після знежирювача та дегідратора, від яких ультрабонд відрізняється своїм складом. Крім своєї основної функції, бути цупким майданчиком для покриття гелем, цей засіб також підсушує пластину та запобігає утворенню несприятливої мікрофлори на нігтях і розмноженню бактерій і мікроорганізмів.

 

У нашому інтернет-магазині можна купити праймер для нігтів та ультрабонд таких відомих марок:

 

  • PNB; 
  • Couture Colour; 
  • Kodi; 
  • OXXI; 
  • CTC. 

 

Усі вони чудово зарекомендували себе у нейл-індустрії та дають відмінний результат при носінні гелевого та акрилового покриття. А від 650 грн ми пропонуємо безкоштовну доставку – все для комфортного онлайн-шопінгу.  

 

Ультрабонд і праймер: види та у чому різниця

Окрім поняття праймеру можна зустріти такі, як бонд, бондер, ультрабонд, основа. В чому ж різниця? 

 

  • Бонд або ж бондер збільшує рівень скріплення нігтя зі штучним матеріалом, що дуже актуально при нарощуванні. Таким чином, він запобігає відшаруванню акрилу від пластини. Перед нарощуванням бонд рекомендують просушити в лампі.  
  • Праймер виступає у ролі грунтовки для кращого зчеплення перед нанесенням моделюючого матеріалу. Він піднімає лусочки нігтя для кращого склеювання з продуктом та робить поверхню більш твердою та міцною. Також цей засіб відповідає за регулювання кислотно-лужного балансу, підсушує пластину та захищає її від шкідливого впливу штучних та хімічних матеріалів. Не потребує сушки в лампі.

 

Ці засоби бувають двох видів – безкислотні та кислотні:

 

  • безкислотний (ультрабонд) – більш щадний до нігтів, бо не містить шкідливих кислот, у тому числі метакрилової. Такий продукт підходить тонким та ламким нігтям, а також рекомендований до використання алергікам, адже він не має агресивного складу. Не підійде для акрилового покриття, тому що для нього потрібна основа, що містить кислоти. Проте чудово підходить для роботи з гель-лаками. Створює липкий шар, на який комфортно наносити базу. Незважаючи на те, що безкислотний праймер доволі щадний, варто уникати його потрапляння на шкіру, тому що він може викликати подразнення та почервоніння, особливо при підвищеній чутливості;    

 

  • кислотний праймер набагато агресивніший за складом і здебільшого застосовується при різних видах нарощування. Він потрібен для запобігання відслойки штучного матеріалу від нігтя. З гель-лаками частіше не використовується. При підвищеній пітливості рук допускається застосування кислотної основи перед покриттям гелем, адже з її допомогою можна отримати додатковий підсушуючий ефект. Дуже важливо не наносити кислотний праймер на шкіру, тому що він може викликати реакцію у вигляді подразнення або навіть хімічний опік, особливо це стосується чутливої шкіри.  

 

Порядок підготовки нігтьової пластини виглядає наступним чином: 

 

  1. Спершу руки обробляються антисептиком для знищення мікробів.
  2. Після манікюру на нігтьову пластину наноситься знежирювач, який прибирає сторонні жири та залишки будь-яких жирних продуктів на нігтях.
  3. Наступний крок – дегідратор, що вбирає зайву вологу та підсушує ніготь.
  4. І, нарешті, праймер, який виступає у ролі двостороннього скотча між нігтьовою пластиною та базою. 

 

Жоден з цих продуктів не потрібно сушити у лампі, адже всі вони мають рідку консистенцію і висихають самостійно за кілька секунд. Виключення – кислотний бонд, що використовується для нарощування. 

 

Якщо правильно підготувати нігтьову пластину, покриття буде відмінно носитися як мінімум 2 тижні, а як максимум – 3-4, але не варто переношувати його. Звертатися за корекцією до майстра рекомендовано через 3 тижні, тоді гель, що відріс, не встигне деформувати нігті та викликати відшарування, сколи та тріщини.  

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED