Віск в гранулах (гарячий віск)

Віск в гранулах (гарячий віск)

Categories

Відобразити як Таблиця Список

21 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Плівковий віск у гранулах для депіляції 

Депіляція гарячим воском має безліч переваг над видаленням волосся за допомогою бритви. В першу чергу, після такого методу волосся відростає значно довше, що дуже зручно. Також шкіра залишається м’якою, шовковистою та без подразнень. Гарячий віск у гранулах один із різновидів восків, дуже зручний та практичний у використанні. Він підходить для видалення волосся на будь-якій зоні тіла: ногах, руках, пахвах, обличчі та зоні бікіні.

 

Гіпоалергенний гранульований віск ItalWax — справжня італійська якість, яку можна отримати, придбавши цей продукт у нашому інтернет-магазині Ellio. Віск підійде як для ніжних ділянок тіла, так і для тих, де волосся жорстке та щільне. Після плавлення він перетворюється на еластичну кремоподібну масу, яка рівномірно розподіляється по шкірі та міцно захоплює навіть пушкове та тонке волосся. Нагадуємо, що від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка.

 

Види гранульованого воску 

При виборі продукту варто звертати увагу на тип шкіри, адже від цього залежить, чи будуть подразнення та почервоніння після процедури та чи пройде вона комфортно. Виділяють всього три види плівкового воску:  

 

 • натуральний — використовується рідше за інші види, адже містить органічні речовини, натуральні компоненти, рослинні екстракти та смоли, які є потенційними збудниками алергії для людей з чутливою шкірою та алергіків; 
 • напівполімерний — містить у складі і натуральні речовини, і синтетичні. Перевага над полімерним, який вважається найкращим та професійним, у нижчій вартості. Також є універсальним продуктом для видалення волосся на всіх ділянках тіла, але для алергіків такий різновид не підійде; 
 • полімерний — повністю синтетичний, створений на основі штучних складників, а, отже, не містить алергенів у вигляді рослинних компонентів. Саме тому він підходить алергікам та власникам чутливої шкіри. Такий віск дає міцне зчеплення з волоссям, через що прибирає волоски з першого разу і не травмує шкірний покрив. Через це такий тип не поступається у якості його натуральним аналогам. Плавиться синтетичний віск при температурі 38°, використання паперових бандажів не є обов’язковим.

 

Як застосовувати гарячий плівковий віск у гранулах

Для того, щоб швидко та комфортно нагріти гранульований віск, знадобиться баночний або комбінований воскоплав. Менш зручний спосіб — нагрівання на водяній бані. Продукт має бути не надто гарячим, щоб не залишити на тілі опіків, за це у воскоплаві відповідає спеціальний індикатор. Він сповіщає, що засіб готовий до використання і має потрібну температуру. 

 

Перевага цього продукту полягає у тому, що паперові смужки можна не використовувати, віск утворює еластичну пліву, яку потрібно відривати руками. При цьому отримана смужка не ламається та не кришиться під час відривання.   

 

Для процедури депіляції знадобиться:

 

 • засіб для шкіри до депіляції, що очищує та знежирює;
 • шпатель для нанесення;
 • воскоплав або ємності для парової бані;
 • тальк для прибирання вологи та запобігання почервонінням;
 • засіб після депіляції: олія, крем, гель, молочко або лосьйон.

 

Кроки використання:

 

 1. Насипати необхідну кількість гранул у воскоплав та чекати необхідний час до повного нагрівання (38°-40°).
 2. У цей час слід підготувати шкіру: знежирити спеціальним засобом, після чого нанести тальк. 
 3. Коли віск готовий, його слід набрати шпателем та рівномірно розподілити по шкірі у вигляді смужки. Напрямок росту волосся не має значення, проте важливо вести шпателем у напрямку до себе.
 4. Зачекати 5 секунд, за цей час продукт перестане липнути до рук, що значить що він достатньо застиг для відривання. Край воскової смужки треба підчепити та відірвати у напрямку проти себе та паралельно шкірі. У цей час іншою рукою необхідно натягнути шкіру.  
 5. Після депіляції потрібно застосувати засіб, що заспокоює та зволожує . Він допоможе мінімізувати подразнення та почервоніння. 
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED