Препарати для стерилізації і дезинфекції інструментів

Препарати для стерилізації і дезинфекції інструментів

Categories

Відобразити як Таблиця Список

20 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Препарати для стерилізації та дезінфекції інструментів

Щоб манікюр був стерильним та безпечним, необхідно правильно дезінфікувати робочий інструмент. У цьому допоможуть спеціальні засоби, що знищують бактерії, віруси та грибки. Антисептиками потрібно користуватися не тільки в салонах краси, а й у домашніх умовах при індивідуальному користуванні манікюрними інструментами, адже бруд, мікроби та мікроорганізми так чи інакше з’являються на поверхні ножиць та щипців. Ці продукти здатні знищити такі віруси, як ВІЛ, гепатит та свинячий грип.

 

Крім інструментів, препаратами для дезінфекції можна обробляти робочу поверхню в салонах краси або в медичних закладах. Завдяки відсутності запаху та агресивних речовин у складі, засіб є гіпоалергенним та універсальним. Ellio пропонує купити препарати для стерилізації та дезінфекції інструментів з безкоштовною доставкою від 650 грн:

 

  • АХД — у формі рідини чи гелю, підходить для обробки шкіри, він надійно очищує та дезінфікує руки перед процедурою манікюру, діє всього за 30 секунд. Літрові упаковки економно витрачаються та чудово підходять для салонів, а маленький флакон на 60 мл дуже зручно брати з собою;  
  • БіоЛонг — у вигляді 100% концентрату для приготування робочого розчину для обробки інструменту та поверхонь, а також 20% універсального засобу для стерилізації, який підходить для будь-яких приміщень та прибирає грибок і бактерії. Засоби цього виробника також представлені у різних об’ємах для зручності; 
  • Бациллол — також підходить як для медичних закладів, так і для салонів і перукарень, обробки медичного та манікюрного обладнання й інструментів. 

 

Як дезінфікувати інструменти для манікюру та робочі поверхні 

Знезараження предметів індивідуального користування є одним з найважливіших аспектів у нейл-індустрії. Деякі витратні матеріали є одноразовими, наприклад, пилочка для нігтів та апельсинова паличка. А от ножиці та щипчики є багаторазовими, тому потребують ретельної стерилізації перед кожним новим клієнтом. Тільки 100% стерильні предмети є гарантією безпечного манікюру та виключають вірогідність зараження вірусами та грибковими інфекціями.   

 

Для обробки інструментів є спеціальне професійне обладнання, наприклад, сухожар, автоклав, ультразвуковий чи кварцовий стерилізатор та інші, в яких метал піддається впливу високих температур, пари, ультразвуку чи вібрації. Але до застосування техніки металеві предмети треба ретельно очистити та обробити їх дезінфікуючим розчином:

 

  1. Перед замочуванням слід прибрати всі видимі залишки та забруднення з поверхні механічним шляхом.
  2. Якщо засіб неконцентрований та готовий до використання, ним слід залити інструменти в розкритому або розібраному вигляді. Робити це краще в пластиковій ємності з кришкою. Рідина має покривати предмети на 1 см. Середня кількість дії розчину — 15 хвилин. Після обробки інструменти потрібно промити та просушити.  
  3. Якщо розчин концентрований, його необхідно розвести з водою згідно з інструкцією. Концентрація має бути від 0,1% до 10%. Розводити засіб необхідно у гумових рукавичках для уникнення подразнення.
  4. Якщо потрібно обробити інші прилади чи робочу поверхню, розведений або готовий розчин слід нанести на тканину чи серветку та протерти потрібні предмети. Повторювати процедуру перед кожним клієнтом або за необхідності.

 

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED