Догляд для ніг

Догляд для ніг

Categories

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Засіб для педикюру Naomi Callus Remover 125 мл
  Засіб для педикюру Naomi Callus Remover 125 мл
  Спеціальна ціна 77,40 ₴ Звичайна ціна 86,00 ₴
 2. Засіб для педикюру Naomi Callus Remover 250 мл
  Засіб для педикюру Naomi Callus Remover 250 мл
  Спеціальна ціна 113,40 ₴ Звичайна ціна 126,00 ₴
на сторінці

Кислотний пілінг — догляд для ніг 

На рівні зі шкірою обличчя та рук, шкіра ніг також потребує ретельного догляду. Для цього існує безліч засобів для догляду: крем, парафін, скраб, олія, пілінг тощо. Одним з найефективніших вважається саме кислотний пілінг для ніг, купити який можна в нашому інтернет-магазині Ellio. Пропонуємо засоби відмінної якості від виробників PNB та Naomi.

 

Кислотний пілінг — це рідина на основі кислоти (наприклад, фруктової, молочної, гліколевої), що розм’якшує огрубілу шкіру, відлущує ороговілі частинки, зволожує п’яти та стопи, омолоджує та відновлює шкіряний покрив. Його можна використовувати окремо для відлущування п’ят або у комплексі з іншими засобами під час педикюру. Таку процедуру можна зробити в домашніх умовах та у салоні краси. Для самостійного використання потрібно мати допоміжні засоби та інструменти.

 

Види пілінгів для ніг

Всього є три різновиди пілінгів: апаратний, механічний і хімічний. 

 

 1. Перший виконується за допомогою спеціальних приладів з насадками, які шліфують шкіру та спилюють грубі ділянки, наприклад, мозолі чи натоптиші. 
 2. Другий тип — використання спеціального продукту з абразивними частинками, що нагадує скраб для тіла. Сюди ж відносяться пемзи, пилки та інші інструменти, які механічно прибирають ороговілі частинки. 
 3. І третій різновид, до якого і відноситься кислотний пілінг — хімічний. У його складі є активні кислоти, які діють на шкіру. Вважається одним з найефективніших засобів боротьби з загрубілими стопами. Хімічний пілінг розрізняється за типом кислоти, що міститься у складі, але ефект від роботи приблизно однаковий. Отже, бувають такі різновиди:

 

 • фруктовий;
 • молочний;
 • саліциловий;
 • гліколевий;
 • ретиноловий;
 • мигдальний.

 

Як користуватись пілінгом для ніг 

Дуже важливо, щоб перед застосуванням цього продукту на шкірі не було пошкоджень і подразнень, адже потрапляння кислоти на уражені ділянки зробить процедуру максимально дискомфортною. А за два тижні до застосування молочного пілінгу не рекомендовано відвідувати солярій, тому що є висока вірогідність отримання опіків.  

 

Інструменти, що потрібні для процедури:

 

 • одноразові рукавички для безпечної роботи;
 • ванночка з теплою водою для розмочування стоп;
 • кислотний пілінг; 
 • пензлик для нанесення продукту;
 • антисептик для обробки шкіри;
 • харчова плівка або поліетиленові пакети;
 • пемза для педикюру;
 • м’який сухий рушник;
 • крем для зволоження після процедури.

 

Кроки педикюру з використанням пілінгу:

 

 1. Обробляємо ноги антисептиком та занурюємо їх у теплу воду на 10 хвилин. 
 2. Після розпарювання витираємо ступні рушником та знову дезинфікуємо. 
 3. В гумових рукавичках за допомогою пензлика наносимо пілінг за інструкцією на проблемні огрубілі зони.  
 4. Зверху обгортаємо ноги харчовою плівкою та чекаємо 5-7 хвилин (звертаємо увагу на інструкцію від виробника, адже є засоби, які достатньо тримати всього 1 хвилину).
 5. Коли необхідний час минув, можна змивати засіб та приступати до шліфування шкіри пемзою. Є продукти, які не потребують додаткової механічної обробки шкіри, тому варто познайомитись з описом обраного пілінгу перед застосуванням.   
 6. Останній етап — нанесення зволожуючого крему, який зробить шкіру насиченою та м’якою. 

 

Після педикюру ніжки стануть м’якими та зволоженими, почнеться регенерація ороговілого шару. До того ж, пілінг надає антибактеріальну дію, що є профілактикою грибкових інфекцій.
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED