Електробритви

Електробритви

Categories

Відобразити як Таблиця Список

3 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Шейвер Moser Mobile Travel Shaver 3615-0051
  Шейвер Moser Mobile Travel Shaver 3615-0051
  Спеціальна ціна 643,50 ₴ Звичайна ціна 715,00 ₴
 2. Дорожная бритва Wahl Mobile Shaver (3615-0471)
  Дорожня бритва Wahl Mobile Shaver (3615-0471)
  Спеціальна ціна 679,25 ₴ Звичайна ціна 715,00 ₴
 3. Электробритва (шейвер) Moser Pro Finish (3616-0050)
  Електробритва (шейвер) Moser Pro Finish (3616-0050)
  Спеціальна ціна 1 593,00 ₴ Звичайна ціна 1 770,00 ₴
на сторінці


Як вибрати електробритву


Щоб обличчя залишалось якомога довше гладким і не було потреби у щоденному використанні станка, необхідно купити електробритву високої якості. Крім того, цей пристрій робить процес гоління більш швидким і комфортним. Замовити електробритву з безкоштовною доставкою від 950 грн можна в інтернет-магазині Ellio.


Загалом, усі електричні бритви можна розділити за принципом використання: є моделі для сухого та вологого гоління, а також за типом живлення – мережеві, акумуляторні та комбіновані. Сухі вироби призначені для використання на сухій шкірі без гелю або пінки. Вологі ж, навпаки, застосовуються в комплексі з піною чи гелем та на зволоженому обличчі. В асортименті деяких виробників можна зустріти варіант 2 в 1, коли можна вибирати спосіб збривання волосків будь-яким способом.


Щодо типу живлення, універсальним вважається комбінований, він дозволяє використовувати пристрій у будь-яких умовах і без використання дроту, а у разі розрядки, у будь-який момент підключити шнур до мережі та продовжити процес. Для подорожей можна вибрати тільки акумулятор, а для домашнього використання лише мережевий.


Види електробритв


Усього є два види пристрою:

 • роторні – відрізняються тихою роботою, мають, як правило, три головки, що обертаються, з сіточками і лезами, які ретельно зрізають волоски. Ножі обертаються навколо своєї осі, а волосся потрапляє між ними та сітками та зрізається до самої основи. Також бувають моделі з двома та чотирма бритвами. В результаті шкіра стає гладкобритою та м'якою. Щоб уникнути виникнення подразнень, почервонінь та пошкоджень шкіри, не можна сильно притискати сітки до шкірного покриву. Також для цього в деяких моделях передбачені плаваючі головки, які повторюють контур обличчя та з легкістю проробляють всі складнодоступні місця. Щоб арапат якісно та довго працював, за ним слід правильно доглядати, для цього слід вичищати зрізані волоски з-під сітки та періодично дезінфікувати її;
 • сіточні – леза відокремлені сіткою, при попаданні волосків у отвори на сітці ножі ретельно зрізають всю необхідну рослинність. Такий варіант сумісний з чутливим типом шкіри, який не подразнює її та делікатно впливає, особливо якщо вибрати модель з плаваючою головкою. Сітка виготовлена з якісного нержавіючого металу. У порівнянні, роторний тип залишає чистіший результат, ніж сітковий. Усього можна виділити три типи сіткової бритви: зі статичною сіткою, рухомою (плаваючою) і повністю плаваючою (рухається не тільки сітка, а й ножі). Пристрій слід регулярно чистити та дезінфікувати, щоб прибирати зголені волоски. Також для отримання найкращого результату слід робити регулярну заміну лез у середньому раз на рік.
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED