Ванночка для манікюру

Ванночка для манікюру

Categories

Відобразити як Таблиця Список

2 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Ванночки для манікюру

Ванночка для нігтів — незамінна річ для обрізного манікюру. Це маст-хев як для салонів краси, так і домашнього використання. За допомогою такої ємності для замочування рук з теплою водою кутикула швидко розм’якшується, після чого її легко зрізати. Безперечний плюс цього інструменту полягає в тому, що він є багаторазовим та довговічним. Міцний та гіпоалергенний пластик легко дезінфікувати та висушувати після використання. Оптимальний розмір ємності підходить для пальців будь-якої довжини. 

 

Ellio пропонує купити зручні пластикові ванночки-ракушки для нігтів високої якості, з якими робити манікюр буде суцільним задоволенням. Правильна анатомічна форма ємності дозволяє руці зручно лежати на поверхні та не втомлюватись під час обрізання кутикули. Кисть не напружується під час довгих процедур з краси рук. Наш інтернет-магазин пропонує безкоштовну доставку на замовлення від 650 грн.

 

Як користуватись манікюрною ванночкою

Якщо виникло бажання зробити манікюр в домашніх умовах, починати слід з прибирання кутикули та ороговілих частинок шкіри рук. Для цього знадобиться ванночка, тепла вода та манікюрні кусачки або ножиці для кутикули.  

 

  1. Наповніть ємність теплою водою.Якщо шкіра рук потребує додаткового зволоження, до води можна додати кілька крапель ефірної олії.
  2. Занурьте руку та зачекайте кілька хвилин. Розм'якшена кутикула, готова до зрізання, візуально вирізається тим, що стає прозорішою.
  3. Поступово виймаємо з ванночки по одному пальцю та обрізаємо зайву кутикулу за допомогою щипчиків.
  4. Витираємо руки насухо, після чого можна приступати до підготовки нігтьової пластини та фарбування гель-лаками. 
  5. Після використання ванночку необхідно ретельно промити та висушити. Невеликий розмір дозволяє компактно зберігати її у потрібному місці, а стійкий до перепаду температур пластик не потріскається навіть від дуже гарячої води.
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED