POLYGEL (акригель і полігель)

POLYGEL (акригель і полігель)

Categories

Відобразити як Таблиця Список

7 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Полігель — прорив в nail-індустрії

Майстрам манікюру треба крокувати в ногу з модними тенденціями, щоб вижити в умовах гострої конкуренції на ринку нігтьового сервісу. У боротьбі за клієнтів не обійтися без використання нової техніки й продуктів, серед яких, — полігель. Чарівниці beauty-індустрії довго чекали появи інноваційного матеріалу. У інтернет-магазині Ellio можна прибдати продукцію відомих американських виробників : PNB, ADORE і OXXI.

Що таке полігель?

Популярну новинку називають гібридом гелю та акрилу. Матеріал поєднує кращі характеристики обох попередників. Від акрилової системи він запозичив міцність, завдяки чому клієнти не зіткнуться з відшаруваннями та тріщинами на краю. Від гель-лаку новинка узяла пластичність, що дозволяє створити натуральний манікюр з візуально тонким, але надійним покриттям.

Акриловий полігель підходить дівчатам, у яких є шкідлива звичка, — гризти нігті. Майстри використовують матеріал, працюючи з власницями тонких нігтьових пластин. За допомогою акрилатіка можна відремонтувати тріщини й сколи натуральних і штучних нігтів, отримавши рівне покриття. Якщо в арсеналі майстра є полігель, моделювання ідеальної форми — не проблема.

Переваги продукту

Фахівці beauty- індустрії поступово відмовляються від нарощування акрилом на користь популярної новинки, і на це є причини:

  1. Відсутність їдкого запаху і специфічного пилу. Склад матеріалу гіпоалергійний, тому безпечний і для майстра, і для клієнта. Оскільки полігель не містить мономер, під час сушки в лампі не виділяються шкідливі пари. У продукту щільний пил, завдяки чому частки відразу летять на стіл, а не витають в повітрі.
  2. Податлива консистенція матеріалу. Комбінований матеріал не розтікається по поверхні нігтя, тому не бруднить кутикулу і бічні валики. Завдяки цій властивості з матеріалом зручно працювати навіть новачкам. Вони можуть, не кваплячись, розподіляти його по нігтьовій пластині і відточувати майстерність.
  3. Проста техніка нанесення. Ті, хто знайомі з акриловою системою, швидко освоять нюанси роботи з гелем для нарощування — полігелем. Він зберігає пластичність до тих пір, поки ви не помістите нігті у світлодіодну або ультрафіолетову лампу.
  4. Економія матеріалу і часу. Розробники передбачили зручний формат пакування — полігель в тюбику. Це дозволяє узяти потрібну кількість продукту, оскільки його складно повернути назад. Залишки можна використати для моделювання інших нігтів.

 Так ви упіймаєте двох зайців — уникнете перевитрати продукту і скоротите час обпилювання.

  1. Комфорт клієнта. В процесі полімеризації дівчатам не доведеться терпіти неприємні болючі відчуття, навіть якщо покриття вийде досить щільним. Оскільки в складі немає шкідливих з'єднань, продукт не викликає алергічних реакцій.

Акригель і акрилатик в Ellio

Чарівницям beauty -індустрії для роботи потрібні якісні матеріали, які можна купити тільки в спеціалізованих магазинах. Ellio - надійний постачальник професійних засобів для манікюру. У онлайн-каталозі представлені товари для зміцнення, дизайну і нарощування нігтів за доступною ціною.

В наявності полігелі класичних відтінків, за допомогою яких можна створити натуральний манікюр. Популярна новинка в арсеналі nail -майстрів — запорука комфортної роботи і задоволених клієнтів. Замовити матеріали американських виробників можна в режимі онлайн. Клієнтам доступний два способи оплати : переказ на карту і оплата при отриманні. Доставку товарів здійснює компанія «Нова Пошта» по усій Україні.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED