Фольга для лиття

Фольга для лиття

Categories

Відобразити як Таблиця Список

14 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Фольга для лиття — стильний металічний дизайн манікюру

 

Манікюр, зроблений в домашніх умовах, може бути якісним та виглядати стильно, адже для цього можна знайти все необхідне. Інструменти для манікюру та елементи дизайну є в нашому інтернет-магазині Ellio. Одним з найпопулярніших виробів для декору нігтів вважається фольга для лиття — декоративний елемент, що виглядає, наче метал на нігтях та дуже ефектно виблискує на сонці.    

 

Пропонуємо перекладну фольгу для манікюру від Kodi та Enjoy — відомих виробників у нейл-індустрії. Однотонні, голографічні та візерунчасті варіанти фольги для лиття можна купити у нас. А на замовлення від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка.

 

Види фольги для лиття 

 

Існує декілька видів декоративної фольги для нігтів, тому як майстер, так і новачок обов’язково зможе підібрати оптимальний та зручний варіант:

 

 • перекладна — один із найзручніших варіантів, з яким впорається новачок, адже він дуже легко переноситься на ніготь. Це найтонший вид, випускається у рулонах і продається зазвичай у прозорих баночках, зручних для зберігання;
 • неперекладна — більш щільна, ніж попередня, тому складніша у використанні. Буває листова (вирізається через трафарет), відривна (необхідна кількість відділяється по пунктиру) та невідривна (вирізається вручну у необхідній кількості);
 • жата — поталь або сусальне золото, імітація нарізаних шматочків справжнього дорогоцінного металу. Вона дуже тонка та тендітна, викладається на ніготь за допомогою пінцета та виглядає дуже витончено;  
 • тиснена — у вигляді стрічки або на аркуші, має різні візерунки та малюнки, витіснені на основі;
 • термофольга — переноситься на нігтьове ложе при нагріванні теплим потоком повітря або лампою. Завдяки термічному впливу, фольга, нанесена на основу, стає більш піддатливою та м’якою, тому зручно переноситься на нігті.

 

Як правильно кріпити фольгу для лиття на нігті 

У залежності від виду фольги, вона кріпиться на липкий шар гелю або на спеціальний клей. Якщо продукт перекладний, він наноситься на липкий шар гель-лаку.

 1. На підготовлений ніготь наноситься та просушується база, а потім кольоровий гель-лак у необхідній кількості шарів.
 2. На липкий шар швидкими рухами прикладаємо фольгу для лиття матовою стороною у необхідні зони нігтьового ложе. 
 3. Зверху наносимо топ у 1-2 шари та просушуємо. Не забуваємо запечатувати торці.
 4. За необхідності знімаємо липкий шар з фінішного покриття.  

 

Якщо використовується термофольга, щоб її нагріти, можна використати фен. Після цього прикласти на ніготь та перенести необхідну кількість візерунку зі стрічки чи аркушу. 

 

Якщо є необхідність використання спеціального клею для фольги, алгоритм дій буде наступним:

 1. Як і у першому випадку без використання клею, наносимо та висушуємо базу та кольоровий гель-лак.
 2. Після цього на нігтьове ложе наноситься клейова основа. Потрібно зачекати кілька секунд, щоб клей став прозорим.
 3. Далі можна прикладати до нігтів фольговану стрічку та розгладити передруковані елементи по поверхні, щоб не лишилось горбків та бульбашок повітря. Зробити це можна акуратно за допомогою ватної палички або палички з гумовим кінчиком.
 4. Якщо є зайві елементи, прибираємо їх, а далі можна покривати топом в 1-2 шари та просушувати.   
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED