Дзеркальна пудра (втірка)

Дзеркальна пудра (втірка)

Categories

Відобразити як Таблиця Список

23 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Дзеркальна пудра для нігтів – елемент вишуканого манікюру

Дзеркальна пудра для нігтів, або як її ще прийнято називати «втирка» – незамінний помічник у створенні вишуканого дизайну манікюру. Ця дрібна пудра з сяючими частинками створює неповторний перламутровий ефект, який буде доцільно виглядати на будь-якому покритті. 

 

У залежності від типу продукту та кольору основи, можна отримати металеве, дзеркальне або хамелеонове переливання, ефект залежить від поєднання кольорів гелю та втирки. Пудра зазвичай наноситься на всю поверхню нігтя втираючими рухами, завдяки чому можна отримати щільне блискуче покриття. 

 

У нашому інтернет-магазині є велика кольорова палітра дзеркальних пудр, перлинних втирок та кольорових акрилових пудр. Adore та PNB – широковідомі виробники продуктів для нейл-індустрії, яким довіряють майстри нігтьового сервісу. Це якість, перевірена часом. Купити втирку для манікюру та отримати безкоштовну доставку від 650 грн легко з нашим інтернет-магазином.

 

Види втирок для манікюру

Дзеркальна пудра відрізняється від блискіток тим, що вона подрібнена до стану пилу, тобто вона дуже дрібна. Завдяки цьому на поверхні нігтя важно роздивитися кожну блискітку окремо, адже пудра перетворюється на однорідне дзеркальне покриття. Є різні види та ефекти цього продукту:

  • дзеркальна (металічна, хром) – завдяки дуже подрібненим блискучим частинкам створюється ефект дзеркального блиску, ніби відполірованого металу. Частіше для цього використовується золота або срібна пудра, але не менш популярними є й кольорові варіанти;
  • перлинна – мабуть, найніжніша серед усіх, вона переливається, ніби перламутрове намисто, особливо з використанням білої або ніжно-рожевої основи. На чорному фоні також виглядає дуже ефектно; 
  • голографічна – переливається кольорами райдуги, наче діамант, гарно виглядає на будь-якій основі;
  • хамелеон – подібно хамелеону, приймає колір відливу в залежності від того, як впаде світло. Наприклад, при одному освітленні пудра буде зеленою, а при іншому – фіолетовою. Таке забарвлення дуже нагадує панцир хруща, який дуже гарно виблискує на сонці. Чим темніше покриття, тим яскравішим буде переливання; 
  • пластівці Юкі – дрібна слюда, що нагадує мікрочастинки голографічної фольги або пластівці снігу. Така втирка виглядає, як маленькі лусочки, що виблискують різними кольорами.

Як користуватись дзеркальною пудрою 

Перевага такого продукту в тому, що з ним впорається новачок, адже для його використання не потрібно жодних особливих інструментів, достатньо нанести втирку пальцем на поверхню нігтя та розтерти. Інший варіант нанесення – за допомогою спеціального поролонового аплікатора. 

 

Зазвичай дзеркальна пудра наноситься на фінальних етапах манікюру, а саме – після нанесення бази та кольорового гель-лаку. До речі, вибору кольору лаку варто приділити увагу, адже від цього залежатиме й фінальний колір втирки. Наприклад, на темній основі пудра виглядатиме яскравіше, а на світлій – ніжніше, все залежить від уподобань. 

 

Кроки використання втирки: 

  1. Після сушки кольорового гелю наноситься та просушується шар глянцевого топу без липкого шару. Якщо він має липкий шар, його необхідно прибрати клінсером. Топ рекомендовано використовувати каучуковий, з ним вірогідність отримання сколів буде низькою.
  2. На висушений топ рівномірно наноситься втирка пальцем або аплікатором, як зручніше. Залишки прибираються пензликом. 
  3. За допомогою пилки або бафа обпилюємо торець нігтя, який в подальшому потрібно запечатати топом. 
  4. Після цього на ніготь і торець наноситься ще один слой топу та просушується 1-2 хвилини, в залежності від типу лампи.  

 

Так само, як і на гель-лак, дзеркальна пудра наноситься і на акрилове покриття, кроки використання будуть ті самі. © 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED