Каміфубукі (конфетті)

Каміфубукі (конфетті)

Categories

Відобразити як Таблиця Список

8 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Каміфубукі для нігтів — яскраво та практично 

Набрид однотонний манікюр? Його легко зробити яскравим, додавши всього кілька конфетті-каміфубукі. З ними нігті одразу засяють та заграють новими барвами, а різноманітна палітра кольорів та розмірів дозволить створити неповторний декор. Основна перевага каміфубукі  — це готовий дизайн, який нагадує намальовані кола та стрази одночасно. 

 

Ці блискітки виглядають, як паєтки або конфетті, зазвичай це круглі тонкі пластинки різного кольору та розміру. Бувають й фігурні варіанти у вигляді зірочок, сердечок та інших форм. Дуже зручно, що в одній невеликій баночці забрані одразу різні конфетті, тому, обравши одну упаковку, можливо отримати безліч варіантів дизайну. 

 

У нашому інтернет-магазині  Ellio можна купити каміфубукі для нігтів відомого американського виробника професійних продуктів для нейл-індустрії — PNB. Пропонуємо сміливі та яскраві кольори, а також дуже ніжні та витончені, у нас точно можна знайти ідеальний варіант. Від 650 грн пропонуємо безкоштовну доставку.    

 

Як користуватись каміфубукі для нігтів

Отже, обрали бажаний колір та розмір конфетті для манікюру? Залишилось трішки — правильно зафіксувати ці кульки на нігтях. Перевага такого виду дизайну в тому, що він не потребує особливих умінь, з паєтками легко може впоратися новачок. Перелік інструментів, які рекомендовано мати під рукою для комфортного нанесення каміфубукі:

 

 • зубочистка, пензлик, дотс, восковий олівець чи голка для зручного захоплення конфетті;
 • знежирювач, дегідратор, праймер;
 • база, топ, кольоровий гель-лак;
 • лампа для сушки. 

 

Кроки створення дизайну:

 1. Робимо стандартну підготовку нігтів та однотонний манікюр, як звичайно. 
 2. На липкий шар кольорового гелю викладаємо каміфубукі в обраному порядку та трохи притискаємо їх до нігтьового ложе для кращої фіксації.
 3. Відправляємо нігті до лампи.
 4. Покриваємо базою в один або два шари та просушуємо. 
 5. Покриваємо топом та знову просушуємо. 
 6. Знімаємо липкий шар за необхідності.

 

У якості кольорової основи можна обрати будь-який відтінок, адже і на темному, і на світлому, і на блискучому фоні вони виглядатимуть однаково гарно. Викладати конфетті також можна в хаотичному порядку чи у вигляді лінії чи дуги — все залежить тільки від ваших уподобань. Головне — не розставляти ці пластинки дуже близько до краю нігтя, адже на рівній поверхні вони краще і надійніше триматимуться. Для цього достатньо відступити всього 2-3 мм. А щоб основа була максимально рівною, не забуваємо про вирівнювання нігтьової пластини. 

 

Зняття конфетті з нігтів

Зняти такий дизайн дуже просто, процес нічим не відрізняється від прибирання кольорового покриття або дизайну з блискітками чи стразами. Зручніше за все зробити це за допомогою фрезера, але так само можна використати спеціальну рідину для зняття — ремувер

 

Для другого способу потрібно:

 • ремувер для зняття гель-лаку;
 • ватні диски, розрізані на 4 частини;
 • фольга чи спеціальні ковпачки;
 • пилка та баф;
 • апельсинова палочка або пушер.

 

Що потрібно зробити:

 1. Пилочкою або бафом прибираємо глянцевий блиск з покриття.
 2. На четверту частину ватного диска наносимо ремувер та прикладаємо до нігтя.
 3. Зверху одягаємо ковпачки чи намотуємо фольгу.
 4. Чекаємо зазначений на флаконі час, після чого прибираємо ковпачки та ватний диск.
 5. За допомогою пушера або апельсинової палички знімаємо покриття разом з конфетті. 
 6. Якщо є залишки каміфубукі, що не знялися легко паличкою, їх можна зачистити бафом чи повторно локально нанести ремувер. 

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED