Вії для нарощування

Вії для нарощування

Categories

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-42 з 110

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Вії для нарощування — натурально та практично 

Нарощування вій — процедура краси, що економить час, допомагає оформити обличчя, а також розкрити погляд та зробити його більш виразним. Це чудова альтернатива накладним віям, які потрібно щоразу наклеювати. З нарощеними віями можна забути про щоденне використання туші та скоротити час на макіяж.

 

Хоча часто в описі вій можна зустріти назви хутра тварин (соболь, норка тощо), насправді, це не має жодного відношення до реального складу вій. Для досягнення гіпоалергенності виробники використовують повністю штучні матеріали та синтетичні компоненти — полімери та моноволокно.

 

Ellio пропонує купити вії для нарощування від виробника Kodi, які виглядають дуже природно та натурально. В нашому інтернет-магазині є якісні та гіпоалергенні матеріали різної довжини, товщини, кольору та вигину. На замовлення від 650 грн у нас діє безкоштовна доставка.

 

Види вій для нарощування

Гарне нарощування можна отримати в результаті поєднання відмінної роботи майстра та якісних матеріалів. Для цього потрібно обрати підходящий варіант штучних вій. Вони бувають різних типів, форм, довжини та вигину, які разом створюють певний ефект. Обирати вид і технологію необхідно відповідно до типу та розрізу очей. З цим обов’язково має допомогти майстер, адже він знає, який різновид нарощування підходить у конкретному випадку.  

 

Чим об’ємніші вії необхідні, тим більша кількість волосків нарощується на одну натуральну вію. Існують такі варіації:

 

  • 1D — у цій техніці на 1 натуральну вію нарощується 1 штучний волосок;
  • 1,5D — у цьому випадку застосовується чергування: 1 штучна вія на 1 натуральну, а на наступну — 2 штучні на 1 натуральну;
  • 2D — відповідно, 2 штучні на 1 натуральну;
  • 3D — 3 штучні на 1 натуральну;
  • 4D та 5D — найоб’ємніші вії з ляльковим ефектом, тому що на 1 вію припадає 4 або 5 штучних волосків. Оскільки на натуральні вії створюється велике навантаження, вони мають бути міцними та укріпленими. У іншому випадку це може призвести до випадіння чи ламкості.  

 

Ефектів також є декілька, ними за бажання можна скоригувати форму очей:

  • класика (натуральний ефект) — виглядає максимально природно, адже штучні волоски різної довжини повторюють вигин натуральних, вони не надто довгі, тому просто створюють додатковий об’єм та подовження без зміни виразу погляду та форми ока. Середня довжина — 6-10 мм;
  • ляльковий — менш природний за попередній, створює ошатний та яскравий образ, адже виглядає досить об’ємно. На кутиках зазвичай використовується довжина в 12 мм. Найкраще техніка виглядає на середніх та великих очах;  
  • лисячий — робить погляд спокусливим та глибоким, адже подовжує та втягує око на кутках. В цій техніці використовуються 4 різні довжини під певним кутом, від найменшої, біля внутрішнього куточка, і до найбільшої, біля зовнішнього куточка. Найкраще підходить власникам круглих та мигдалеподібних очей;
  • білячий — так, як і у варіанті вище, волоски йдуть за зростанням довжини, але у цьому випадку на кутиках довжина знову поступово зменшується. Це універсальний тип, що підходить майже всім;  
  • розріджений (мокрий, промінці, Кайлі) — на кожну натуральну вію припадає 2-3 штучні, тому цей метод підходить для власниць густих вій. Щоб отримати ефект промінців, тонкі волоски чергуються з товстими, все це виглядає досить об’ємно та вишукано. Виглядає, як пучки, що вклеєні поміж звичайних одиничних вій. Плюс такої техники в тому, що вона підійде всім;
  • котячий — у цьому випадку використовуються волоски різної довжини, до середини коротші і від середини довші. Найбільш ефектно виглядає на великих очах.  

 

За вигином найпопулярнішими вважаються:

  • C – максимально натуральний, створює імітацію нафарбованих та підкручених тушшю вій; 
  • C+ – нагадує попередній варіант, але з ефектом подовження;
  • СС – має яскраво виражений вигин, що створює завиток, корегує погляд очей, у яких натуральні вії дуже прямі;   
  • D – чудово розкриває погляд, адже завитки йдуть догори; 
  • L – створює імітацію стрілок на кутиках, має різкий кут на кінцях, подовжує погляд;
  • М – нагадує попередній варіант, але кут, який утворюють волосинки, плавніший за L. Додає об’єм та довжину.

 

Інші додаткові параметри, за якими слід обирати нарощені вії:

  1. За довжиною штучні вії бувають від 4 мм до 20 мм. Найменші використовуються на внутрішніх кутах ока, середні – в центрі, а найдовші – на кінчиках. 
  2. За товщиною також є багато варіантів: від 0,03 мм до 0,30 мм. За типами вони діляться на тонкі, середні та потовщені. Найтонші використовуються для класичного типу нарощування. 
  3. За кольором також є багато варіацій: від класичного чорного і натурального коричневого до яскравого синього або чорного з кольоровим омбре на кінчиках. 

 

Процедура нарощування триває у середньому 2-4 години, ефекту вистачає на 3-4 тижні. Далі необхідно робити корекцію, донарощуючи волоски, що випали. Але деякі майстри віддають перевагу повному зняттю і повторному нарощуванню з нуля.

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED