Знежирювачі дегідратори

Знежирювачі дегідратори

Categories

Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Знежирювачі та дегідратори для підготовки нігтів

Всім, хто вирішив влаштувати манікюрний салон вдома, так чи інакше доводилось зіштовхуватись з такими поняттями, як праймер, нейл-преп, знежирювач, дегідратор, бонд та подібними. Звичайно ж, для майстрів манікюру значення всіх цих засобів зрозумілі та очевидні, але новачкам може бути складно на початковому етапі. Зупинимось більш детально на знежирювачах та дегідраторах перших кроках у створенні ідеального манікюру.

 

Дуже важливо розуміти, що це два самостійних продукти, кожен з яких виконує свої функції, адже часто помилково вважається, що це одне й те саме. Логічно, що дегідратор прибирає вологу з нігтьової пластини, а знежирювач — жир, але зупинимось на кожному засобі більш детально та розглянемо їх спільні риси та відмінності. Адже правильна підготовка нігтів є запорукою довгого носіння манікюру, якісного покриття, запобігання відшарувань і сколів та потрапляння ворсу й вологи під лак. 

 

У нас є найвідоміші та найдієвіші засоби для підготовки нігтів таких виробників: Elise Braun, Kodi, PNB, OXXI. Вони зібрали чудові відгуки та зарекомендували себе як якісні продукти в нейл-індустрії. 

Що таке знежирювач для нігтів

Це маст-хев у підготовці нігтьової пластини перед нанесенням штучних покриттів, його часто можна зустріти під назвою «Nail Prep» («Підготовка нігтів»). Такий засіб:

  • прибирає залишки сторонніх продуктів, що могли бути на руках, наприклад, мило, масло або крем;
  • видаляє відкладення на пластині у вигляді природного жиру, бруду та ворсу; 
  • є одним з факторів подовження носіння манікюру та його стійкості;
  • дає відмінне скріплення нігтя та штучних покриттів, адже до жирної поверхні база та гелі кріпитись добре не будуть, в результаті чого є високий ризик отримання відслойок; 
  • прибирає вологу, але з цією функцією краще впорається безпосередньо дегідратор.

 

За консистенцією знежирювач є прозорою рідиною з вираженим запахом та нагадує старий добрий засіб для зняття лаку, але має інший склад. Жорсткий тонкий пензель у флаконі дозволяє зручно та рівномірно розподілити по нігтю продукт, що дуже швидко поглинається. Або ж він наноситься безворсовою серветкою, в залежності від форми випуску. Це перший крок у підготовці нігтів після обпилювання та перед нанесенням гель-лаків. Далі йде дегідратор, про нього нижче.  

 

Для чого потрібен дегідратор 

Часто його плутають зі знежирювачем, але ще раз варто зазначити: це два різні продукти, які доповнюють одне одного та певною мірою мають схожість, проте дегідратор має ширший спектр застосування. Він відіграє важливу роль у підготовці нігтів і так само, як і знежирювач, відповідає за якість манікюру в цілому та тривалість носіння гелю. Отже, що робить цей продукт:

  • видаляє зайву вологу з нігтя, що заважатиме подальшому ідеальному зціпленню з лаком;
  • підсушує верхній шар нігтьової пластини, не порушуючи рівень РН, тому не пересушує та не викликає ламкості, виступає у ролі дезінфектора;
  • підходить для роботи не тільки з гель-лаками, а й з продуктами для нарощування;
  • не викликає алергію, адже не має провокуючих компонентів у складі та є гіпоалергенним;
  • допомагає зробити якісне покриття на руках, які мають підвищену вологість, через що є ризик отримати грибок і бактерії під лаком та хворобу нігтів в подальшому; 
  • запобігає відшаруванню бази та лаку;
  • добре підсушує ніготь після вологого обрізного манікюру.

 

Цей засіб також має рідку консистенцію та висихає всього за кілька секунд, після чого можна наносити праймер. Через агресивний склад, краще наносити необхідну кількість, уникаючи шкіру. 

Схожість та відмінність

Спільні риси цих двох засобів:

  1. Покращують зціплення нігтьової пластини з продуктами, що в подальшому наносяться.
  2. Пролонгують життя покриттю, роблять його більш якісним та міцним.
  3. Запобігають потраплянню мікробів, бруду, вологи та грибків.
  4. Підсушують нігтьову пластину, поглинають жир.

 

Відмінні риси:

  1. Лише дегідратор поглинає вологу та відновлює рівень РН, його опонент не відповідає за прибирання зайвої вологи.
  2. В той час знежирювач відновлює кислотно-лужний баланс.
  3. Дегідратор діє більш глибоко, ніж знежирювач, який працює на поверхні.
  4. При підвищеній вологості рук знежирювач сам не впорається, потрібен більш сильний засіб. 

 

У нас є все для створення ідеального манікюру та навіть більше: засоби для підготовки нігтів, аксесуари та інструменти, все для догляду за руками. Майстри салонів краси та поціновувачі домашніх процедур обов'язково знайдуть для себе все необхідне. А від 650 грн у нашому інтернет-магазині діє безкоштовна доставка. 

 

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED