Масажні щітки для волосся

Масажні щітки для волосся

Categories

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-42 з 203

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці


Масажні щітки для волосся


Щоб правильно розчісувати волосся, не травмуючи його, необхідно підібрати правильний гребінець. Це дуже важливо в комплексному догляді за локонами поряд із шампунем, маскою та бальзамом. Для різної довжини та густоти необхідно підбирати відповідні моделі.


Щітка називається масажною, оскільки при розчісуванні вона делікатно масажує шкірний покрив, покращує кровообіг і стимулює зростання нових волосків. Перукарський інструмент призначений не тільки для професійного, але й для домашнього застосування. Якщо купити масажну щітку в інтернет-магазині Ellio, можна отримати високу якість товарів, приємний сервіс і безкоштовну доставку на замовлення від 950 грн.


Види масажних щіток для волосся


Всі вироби відрізняються своїм розміром, формою та матеріалом. Щодо форми, можна зустріти такі варіанти:

 • овальна;
 • кругла;
 • квадратна;
 • прямокутна;
 • асиметрична.

Що стосується розміру, він залежить від густоти та довжини локонів. Для густих слід вибрати вироби з великою площею робочої поверхні, а для тонких і рідкісних підійдуть маленькі моделі.


Матеріал – один з найважливіших аспектів при виборі гребінця. Бувають різні варіанти:

 • пластик – поширений матеріал, має високу міцність і має термостійкість;
 • дерево – натуральні дерев'яні основи мають поліровану поверхню, яка не має зазубрин і не травмує шкірний покрив;
 • метал – недорогий варіант, його можна використовувати в домашніх умовах.

Щодо матеріалу щетини, можна виділити такі типи:

 • натуральна – виготовляється зі щетини тварин, найчастіше це кабан чи кінь. Не електризує пасма, робить їх гладкими, шовковистими та блискучими;
 • штучна – виготовляється із синтетичних матеріалів, часто це нейлон або силікон. Щоб не дряпати шкірний покрив голови, кожен зубець оснащений спеціальними круглими заглушками, які запобігають травмуванню шкіри;
 • комбінована – поєднує в собі два вищезгадані типи, делікатно впливає на волосся, не травмує їх і легко розплутує.

Моделі щіток бувають з ручками та без. Якщо ручка є, вона може бути оснащена спеціальною гумовою або силіконовою вставкою, яка запобігає ковзанню в руці. Також на кінчику може бути шпикуль – спеціальний роздільник пасмів та проділів. Шпикуль може бути вбудованим та знімним.


Після використання щітки необхідно правильно очищати. Спочатку слід руками видалити волосся, що накопичилося на щетині. Далі слід зробити мильний розчин, опустити інструмент і потримати 10-20 хвилин. Промити гребінець під водою та дати висохнути природним шляхом. Рекомендується регулярно очищати вироби, щоб на них не накопичувалися забруднення.

© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED