Браши для укладання волосся

Браши для укладання волосся

Categories

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-42 з 137

Сортувати у порядку збільшення
 1. Термобрашинг Hairway anti-static d 16 мм
  Термобрашинг Hairway anti-static d 16 мм
  Спеціальна ціна 160,65 ₴ Звичайна ціна 189,00 ₴
 2. Термобрашинг Hairway Gold керамик d 25/37 мм
  Термобрашинг Hairway Gold керамік d 25/37 мм
  Спеціальна ціна 259,25 ₴ Звичайна ціна 305,00 ₴
на сторінці


Правильно вибираємо браші для укладання волосся


Браш, брашинг, термобраш – все це назви професійної круглої щітки, призначеної для зручного та швидкого укладання волосся за допомогою фена. Також цей перукарський інструмент дозволяє підкрутити кінчики та зробити гарні м'які локони.


Укладальні браші відрізняються своїм діаметром. Для короткого волосся та створення дрібних локонів підходять щітки з невеликим діаметром від 12 мм. Середня оптимальна окружність – 20-30 мм, такі брашинги роблять невеликі локони та підходять практично всім. Великі моделі з діаметром до 70 см справляються з довгими кучерями. Інструмент також підходить для укладання чубчика будь-якої довжини.


Види брашів для укладання волосся


Загалом усі щітки для укладки даного типу поділяються на два види:

 • звичайні – круглі гребінці з гладкою втулкою, на поверхні якої знаходяться щетинки. Ретельно прочісує та розплутує пасма, не травмуючи їх;
 • термічні – відрізняються від звичайних наявністю невеликих наскрізних отворів на поверхні втулки – вони призначені для покращення циркуляції повітряного потоку. Це дозволяє швидко та рівномірно просушити волосся без перегріву. Також термобраші, як правило, мають керамічне покриття на барабані, яке делікатно впливає на пасма, рівномірно їх прогріває та допомагає підкрутити, створюється ефект бігуді.


З яких матеріалів виготовляються браші


Матеріал, з якого виготовляється ручка та основа, буває різним. Часто використовується термопластик та дерево, також можна зустріти силікон та метал. Щоб ручка не ковзала в руці, вона має бути ергономічної форми та мати спеціальні гумові вставки або силіконове покриття – це запобігає ковзанню. Наявність іонізації знімає статику, пригладжує пухке волосся, робить його гладким і блискучим. На багатьох моделях ручка оснащена вбудованим або знімним шпикулем – це спеціальний роздільник пасм, який спрощує процес укладання та створення зачіски та допомагає зробити рівний проділ.


Дуже важливо звертати увагу і на тип щетини. Вона буває:

 • натуральна – з вовни кабана чи коня. Забезпечує гладкість і блиск, делікатно прочісує пасма по всій довжині. З їх допомогою можна витягувати локони та робити ідеально рівне волосся;
 • штучна – найчастіше виготовляється з нейлону. Підходить для створення пишного об'єму. Щоб шкіра голови не дряпалася та не травмувалася, на кінчику кожного зубця є спеціальна кругла заглушка. Також це дозволяє покращити кровообіг шкіри голови, простимулювати волосяні цибулини та зростання нових волосків;
 • комбінована – поєднує у собі два попередні типи. Це універсальний варіант, який і витягує, і підкручує пасма та делікатно впливає на них.
© 2022, ELLIO. ALL RIGHTS RESERVED